lek. med. Anna Bogaczewicz

Internista

Wrażenia po pierwszej wizycie u Pani Doktor, jak najlepsze. Pani Doktor ma bardzo ciepły stosunek do pacjenta. Dokładnie tłumaczy przyczyny i proponowaną terapię. Uważnie słucha pacjenta. Dla mnie bardzo ważne jest Jej holistyczne podejście do problemów zdrowotnych pacjenta. Bardzo dziękuję Pani Doktor! Jest Pani cudownym człowiekiem i fachowcem!

Najlepsza lekarka z jaką miałem kiedykolwiek do czynienia, z prawdziwym powołaniem. Naprawdę bada, naprawdę słucha, co pacjentowi dolega i naprawdę leczy. Super uprzejma i pomocna. Ma wiedzę i oko do symptomów. Rewelacja!

Młoda kompetentna Pani doktor, bardzo mi pomogła w ,,podbramkowej" sytuacji a jestem trudnym pacjentem z kilkoma chorobami. Oby więcej takich lekarzy, dziękuję!!!:)

Wciąż poszukujesz "Internista "?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin