lekarz Anna Bogucka

Psychiatra

1,8
1,5
1,6

Zdecydowanie nie polecam tej pani doktor. Byłam dawno temu na oddziale u niej i ledwie nie przyplacilam tego własnym życiem. Zero kontaktu z pacjentem, zero współczucia, . Tylko pieniądze się dla niej liczą.

Tylko pieniądze się dla niej liczą.

Przeczytałam zamieszczone tu opinie i piszę, że pani doktor Bogucka wg. mojej oceny spełniła wobec mnie wszystkie oczekiwania jakie mogłabym mieć do lekarza. Pacjentką pani doktor byłam od 2004 r. Przede wszystkim skierowała mnie na psychoterapię, która bardzo mi pomogła. Ustawiła mi leki, stopniowo zmniejszyłam sobie dawkę do minimalnej, bo leczenie nie wymagało już większych dawek. Bardzo miła, kompetentna, w mojej ocenie z dużym doświadczeniem zawodowym. Dosłownie uratowała mnie jako człowieka. Leki muszę brać do końca życia, bo do dobrego lekarza powinnam trafić 30 lat wcześniej i choroba nie poczyniłaby w mojej psychice spustoszenia. Bardzo dziękuję pani Anno.

Zdecydowanie nie polecam uzależnila mnie od benzodiazepin. Konsekwencje tego wspaniałego leczenia mam na całe życie

Bogucka to pozbawione skrupułów monstrum. Dla pieniędzy i wygodnego życia gotowa jest do najgorszych czynów. Sprzedała dusze diabłu. Nie jestem pewien, czy to nie diabeł we własnej osobie. W poprzednim wcieleniu zapewne była żoną doktora Mengele. Zrujnowała mi swoją "terapią" życie jako nastolatkowi. Wybitnie polecam studentom psychologii i psychiatrii anonimową wizytę u niej. Warto wydać z sześć stów. Niech nikt nie liczy na zachowanie tajemnicy lekarskiej.

Zdecydowanie nie polecam. Na początku radykalne, zdecydowane, niezbyt delikatne postępowanie pani doktor wydawało mi się trafne, szczególnie w kontakcie z młodym człowiekiem (mój syn). Ale to, co było dobre na początku, po jakimś czasie zaczęło być niestosowne, a nawet szkodliwe. Nie sądzę, aby po kilku latach leczenia, dobrą metodą było, na kolejnej wizycie, wywoływanie wręcz agresji u pacjenta. Od początku wizyty (ZA 150 ZŁOTYCH) pani doktor nieustannie spoglądała na zegarek. Następnie dała kilka bezsensownych rad na zaplanowanie dalszego życia, nie pytając o nic pacjenta. Zanegowała po kolei wszystkie zainteresowania młodego ...

Zdecydowanie nie polecam.
Ale to, co było dobre na początku, po jakimś czasie zaczęło być niestosowne, a nawet szkodliwe. Nie sądzę, aby po kilku latach leczenia, dobrą metodą było, na kolejnej wizycie, wywoływanie wręcz agresji u pacjenta. Od początku wizyty (ZA 150 ZŁOTYCH) pani doktor nieustannie spoglądała na zegarek. Następnie dała kilka bezsensownych rad na zaplanowanie dalszego życia, nie pytając o nic pacjenta. Zanegowała po kolei wszystkie zainteresowania młodego człowieka, które udało się wtrącić w błyskawicznej rozmowie.
Kiedy pacjent poprosił o zaświadczenie, że od kilku lat jest pod opieką pani doktor, to dopiero się zirytowała. Tak przebiegała niestety kolejna wizyta. 150 złotych za wypisanie recepty i popatrzenie na zły humor i brak czasu pani doktor, to raczej zdecydowanie zbyt wygórowana cena. Chyba, że doliczymy jeszcze fatygę pani doktor - irytowanie pacjenta. Nigdy więcej wizyt u tej pani. Moim zdaniem żadnych gwiazdek

Tragedia - uprzejmość poniżej zera. Nawyzywała mnie i dziecko od psycholi i kazała nam się leczyć ! Niestety - prowadzi konsultacje w warszawskim RODK.

Ze zdziwieniem czytam komentarze przedmówców. również byłam na oddziale u Doktor Boguckiej kilka lat. Faktycznie dr Bogucka nie jest z byt miła, ale dzięki temu, że się nie cacka bardzo dobrze idzie lecznie. Samo spojrzenie na mnie dawało jej ogląd na mój aktualny problem. Ze względu na moje rozpoznanie z innego szpitala nikt mnie nie chciał leczyć, Dr B najpierw załatwiła mi miejsca na innych oddziałach, co wcześniej miało być dla mnie nieosiągalne wg innego lekarza, a następnie osobiście zajęła się moim leczeniem. Uważam, że dr Bogucka uratowała mi życie.

Najgorszy psychiatra, z jakim miałam do czynienia. Nie zdaje sobie sprawy, że rozmawia z osobami CHORYMI, że dobrze by było mimo wszystko zachować chociaż odrobinę delikatności. Zamiast pomóc, jeszcze bardziej pognębia, zniechęca. Absolutnie nie polecam.

Okropna kobieta. Daje tylko i wyłącznie leki (które notabene nic nie pomagały w moim przypadku). Gdybym chodził tylko do niej to nie miałbym pojęcia co mi dolega. Zero kontaktu z pacjentem. No chyba że za kontakt uznamy informowanie że ma się wyłącznie objawy psychosomatyczne (skręcona kostka to objaw psychosomatyczny. nowość w psychologii.) i że należy zwiększyć dawki leków. P.S. Z innymi lekarza mi też nie potrafiła się dogadać. Na jakąkolwiek krytykę reagowała obrażaniem się i zamykaniem w gabinecie.

zdecydowanie nie polecam tej pani doktor obecnie leczę sie na oddziale którego jest ordynatorem i uwazam ją za osobę niekompetentną nieuprzejmą wredną i złośliwą.Poświęca pacjentom mało czasu nie wyjasniła mi mojej choroby tylko od razu przepisała silne leki twierdząc ze nie są uzalezniające co było kłamstwem:( ponad to wszystkie objawy uwaza psychosomatyczne wydaje jej sie ze wszystko wie najlepiej...