dr n. med. Anna Bogusławska-Wilczyńska

1,9
2,1
2,5
1,8

Próbowałam u pani doktor leczyć dziecko z powiększonymi migdałami. Przepisała sterydy, kazała przyjść po tygodniu. Później zaleciła codzienne wizyty przez 2 tygodnie w celu przedmuchania trąbki słuchowej. Byliśmy 3 razy, a po przybyciu na 4. wizytę okazało się, że pani doktor ma urlop i ogólna konsternacja, że nikt nam o tym nie mówił (jesteśmy spoza Zielonej, a ja wzięłam specjalnie wolne w pracy, żeby z dzieckiem przyjeżdżać codziennie). Wracaliśmy tam kilka razy, głównie na badania słuchu, za każdym razem pani doktor przy nas włączała komputer i sprawdzała w internecie, co ma robić i jaki lek zapisać. Żenujące.

Leczyłem sie przez 10 dni(5 wizyt) i zrezygnowałem. Koszt + dojazdy 520zł + leki 100 i końca nie widać. Wszystko robi zeby przychodzic jak najczesciej. Dopiero na 5 wizycie zorientowala sie ze mam grzybice a cały czas od początku wyciągała mi z ucha to samo i zastanawiała się co to jest i co wizyte pytała się gdzie pracuje, chyba dlatego zeby wiedziec ile razy może mnie skroić. Na ostatniej wizycie na której byłem powiedziała że powinienem przyjeżdżać co drugi dzień. Powiedziałem że jestem 5 raz prywatnie i spytałem czy kolejne wizyty moga byc na kase chorych, powiedziala ze tak i zebym sie zapisal w rejestracji, czyli kolejną wizytę miałbym za 2 miesiące a przecież miałem przyjeżdżać co 2 dzień. Bezczelna, 0 etyki lekarskiej, ewidentnie leczy dla pieniedzy. Zrezygnowałem po 10 dniach leczenia, straciłem dużo pieniędzy a ucho dalej mi się zatyka. W poniedziałek jadę do innego laryngologa oczywiście prywatnie, ale mam nadzieję że kolejne wizyty będą na kasę chorych, no i wkońcu będę leczony a nie skubany z kasy.

Dla mnie pani doktor była bardzo miła. Z pewnością dlatego, że byłam prywatnie i zapłaciłam 150zł.Gorzej będzie z osobami na kasę chorych. Wsadziła mi rurkę do twarzy coś sobie pogadała, poodbierała telefony od Jadźi i męża i do widzenia. Nie mam zdania.

Bardzo niefachowe podejście do pacjenta , brak szacunku dla czasu pacjenta , rozmowy przez tel w trakcie wizyt notorycznie zupełnie nie na miejscu i wkońcu zbytnie kasowanie za wizytę 7 minutowa z przerwa na załatwianie spraw prywatnych ..; bardzo rażące błędy postępowania wobec pacjentów.

Nie wiem ,od czego zależy podejście tej pani do pacjenta,ale opinie o szybkim zbywaniu klientów za naprawdę duże pieniądze potwierdzają się,niestety.Nie chodzić,czy to na fundusz czy tym bardziej prywatnie.

Bylam tam 3-4 razy z corka, doktor zapisywala tylko sterty drogich lekow i odplatne inhalacje, a w Warszawie w Centrum Zdrowia Dziecka zaraz na pierwszej wizycie corka zostala zakwalifikowana na zabieg usuniecia 3-ego migdalka i wszczepienia drenow do uszu. Nie polecam wiec tej Pani doktor, choc moze prywatnie lepiej leczy.

Nie polecam wiec tej Pani doktor, choc moze prywatnie lepiej leczy.

Na pierwszy rzut oka lekarz godny polecenia. Zobaczymy jaki bedzie efekt końcowy leczenia, ale jestem dobrego zdania. Fachowiec, który wie za co zarabia. Zastanawiam sie tylko jak byłoby na wizycie z NFZ-u, czy tak samo miło... mam nadzieję, że tak.

Bardzo dobry lekarz, Pani dr. jest miła ma podejscie do dzieci i co najważniejsze leczy tak jak bym chciala. Polecam wszystkim :)

w trakcie wizyty zalatwia inne sprawy i nawet nie przeprosi pacjenta a co do leczenia to tez slabo - na szumy i zawroty w glowie ... aparat sluchowy poleca nie poznawszy do konca oprzyczyny

skoro pani dr myli się w postawionej diagnozie przez parę lat to nie może być dobrym specjalistą, na każdej wizycie trzeba tłumaczyć przebieg choroby, bo nie może niczego doczytać się w swojej dokumentacji.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Zielona Góra"?

Witold Iciek

Wizyty domowe
ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2
65-142 Zielona Góra