dr n. med. Anna Bohdanowicz-Pawlak

Internista

Szybko i konkretnie. Bardzo rzeczowa wizyta. Pani doktor- konkretny człowiek znakomity specjalista bardzo polecam . Bez żadnych zastrzeżeń zawsze miła pomimo późnej godziny i kolejki oczekujących pacjentów.Polecam.

Diagnoza i przepisywanie leków - wszystko na plus, lekarz dobrze tłumaczy obecne leczenie i kolejne działania. Widać, że ma dobre podejście do pacjenta i doświadczenie

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, kompetentny, profesjonalny, miły specjalista, polecam wszystkim pacjentom . Mi pani Anna pomogła!!!

Wszystko w porządku - endokrynolog kompetentny i cierpliwy. Bardzo polecam Panią Annę Bohdanowicz-Pawlak. Bardzo konkretny lekarz. Jestem zadowolona z wizyty

Wciąż poszukujesz "Internista Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2
53-437 Wrocław