dr n. med. Anna Bohdanowicz-Pawlak

Internista

Fachowy, konkretny i bardzo sympatyczny lekarz. Teraz pozostaje tylko wracać do zdrowia, bo diagnoza okazała się trafiona i dostałem konkretne zalecenia. Polecam

Bardzo miły i fachowy lekarza, Pani Anna wszystko mi szczegółowo wyjaśniła. Dokładnie objaśniła wyniki badań.Rzeczowo odpowiadała na wszystkie pytania.

Polecam, bardzo dobre podejście do pacjenta, wizyta przebiegła bez problemów, dostałam skierowanie na badania. Wszystko tak, jak ma być.

Szybko i konkretnie. Bardzo rzeczowa wizyta. Pani doktor- konkretny człowiek znakomity specjalista bardzo polecam . Bez żadnych zastrzeżeń zawsze miła pomimo późnej godziny i kolejki oczekujących pacjentów.Polecam.

Diagnoza i przepisywanie leków - wszystko na plus, lekarz dobrze tłumaczy obecne leczenie i kolejne działania. Widać, że ma dobre podejście do pacjenta i doświadczenie

Wizyta odbyła się terminowo i punktualnie . Wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Wywiad lekarski i skrupulatne wytłumaczenie diagnozy jak najbardziej na plus.

W moim przypadku bezbłędnie zdiagnozowała chorobę. Dokładnie wytłumaczyła mi cały proces przebiegu leczenia. Krótko mówiąc, sympatycznie i profesjonalnie. Polecam

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, kompetentny, profesjonalny, miły specjalista, polecam wszystkim pacjentom . Mi pani Anna pomogła!!!

Wszystko w porządku - endokrynolog kompetentny i cierpliwy. Bardzo polecam Panią Annę Bohdanowicz-Pawlak. Bardzo konkretny lekarz. Jestem zadowolona z wizyty