dr n. med. Anna Bohdanowicz-Pawlak

Pani doktor bardzo kompetentna,cierpliwa i życzliwie nastawiona do pacjenta pełen profesjonalizm.Polecam serdecznie

Wysoki profesjonalizm, świetny endokrynolog. Polecam zdecydowanie. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy. Bardzo trafnie dobiera leki.

Świetne podejście do pacjenta , bardzo dobry endokrynolog, szczegółowe wyjaśnienie medyczne . Bardzo polecam tego specjalistę

Pełen profesjonalizm , szczegółowe wyjaśnienie przyczyn złego samopoczucia i trudności w zasypianiu. Lekarz godny zaufania .

Pani Doktor wyjaśniła szczegółowo na czym polega moj problem , odpowiedziała na wszystkie moje pytania, zastosowała leczenie i wyjaśniła na czym będzie ono polegało w dalszej kolejności.Pani Doktor jest kompetentna w swojej specjalności, polecam ją jako dobrego lekarza.

Bardzo sympatyczna Pani Doktor, jasno odpowiada na zadawane pytania , bardzo dobra komunikacja pomiędzy lekarzem a pacjentem. Zdecydowanie polecam. Pozdrawiam

Wizyta odbyła się o czasie, w warunkach dyscypliny sanitarnej. Pan doktor dokładnie i zrozumiale wytłumaczyła mi przyczynę i skutki choroby, zdecydowanie polecam.

Wysoki profesjonalizm, ludzkie podejście do pacjenta, obszerne wyjaśnienie tematu, zdecydowanie polecam!

Polecam, bardzo dobre podejście do pacjenta, wizyta przebiegła bez problemów, dostałam skierowanie na badania. Wszystko tak, jak ma być.

Bardzo miły i fachowy lekarza, Pani Anna wszystko mi szczegółowo wyjaśniła. Dokładnie objaśniła wyniki badań.Rzeczowo odpowiadała na wszystkie pytania.