dr Anna Borucka

Lekarz godny polecenia! Pani Doktor jest bardzo konkretna, z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta.

Po wizycie, jaką miałam kilka dni temu, jestem zbudowana osobowością pani Doktor Anny Boruckiej. Będąc matką lekarza - nauczyciela lekarzy, mogę z pełnym przekonaniem życzyć naszej służbie zdrowia więcej lekarzy tak kompetentnych i wiernych przysiędze Hipokratesa ! Wdzięczna pacjentka (l. 76)

Wdzięczna pacjentka (l. 76)

Bardzo kompetentna Pani doktor :) Poświęca KAŻDEMU pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Nie goni ją czas tak jak niektórych lekarzy w prywatnych gabinetach. W moim odczuciu na każdego pacjenta przeznacza ok 30-40 min gdzie inni okuliści `załatwiają` sprawy w 15 min. Tłumaczy dokładnie co robi, co się dzieje z moimi oczami, i jak dalej postępować. Traktuje pacjenta jak równego sobie. Na pewno Pani doktor jest inteligentnym lekarzem z powołania, swoją postawą oraz kompetencjami pomoże każdemu kto przyjdzie do Niej z chorobami oczu. Pełen szacunek dla Pani doktor. /zadowolony pacjent przed ...

Traktuje pacjenta jak równego sobie.
Pełen szacunek dla Pani doktor. /zadowolony pacjent przed 30tką :)

Dr. A. Borucka jest bardzo kompetentnym okulistą, specjalizuje się w leczeniu siatkówki i chorób z nią związanych. Badanie przebiega bardzo dokładnie, rzetelnie i wyczerpującą informuje o stanie siatkówki. Miła, uprzejma, przede wszystkim skromna, normalnie lekarz z powołania! Pani Doktor przeprowadziła u mnie również fotokoagulację siatkówki- obuoczną . Po laserowaniu jednego oka- sprawdza dokładnie kilka razy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Szczerze POLECAM!

bardzo dobry i życzliwy lekarz, polecam :-)

bardzo dobry i życzliwy lekarz, polecam :-)

Bardzo dobry lekarz okulista w zakresie chorób siatkówki i naczyniówki.Godna polecenia.Ponadto jest bardzo miła, dokładna, potrafi wyjaśnić istotę choroby oczu.Podczas badania i zabiegu informuje dokładnie o przebiegu tych czynności. Ja miałem zabieg polegający na usunięciu rozwarstwienia siatkówki za pomocą zielonego lasera. Podchodzi z sercem do tego co robi i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Oby więcej było takich lekarzy. Wdzięczny pacjent lat 68.