Anna Brodecka

Bardzo uprzejma, miła i przede wszystkim kompetentna osoba. Na pierwsze leczenie do Pani doktor trafiłam sprawdzając opinie na forach, to chyba najlepszy sposób gdy mieszka się w nowym miejscu, to były bardzo trafne opinie, pozytywne, minus to dość długi czas oczekiwania w szczególności gdy leczenie jest w ramach NFZ.

Polecam panią doktor , prawdziwy stomatolog miła uprzejma , wyrozumiała .

Polecam panią doktor , prawdziwy stomatolog miła uprzejma , wyrozumiała .

lekarz godny polecenia w 100%!!! Cała nasza firma chodzi do Pani Brodeckiej na wizyty. Wszyscy ją sobie polecają. niektórzy chodzą do niej 15 lat i nigdy nie byli rozczarowani.

Świetny lekarz, konkretny i rzeczowy. Nie naciąga na drogie leczenie. Na życzenie pacjenta robi znieczulenie ZANIM ZACZNIE DŁUBAĆ ZGŁEBNIKIEM!!! Pani doktor jest pierwszym i mam nadzieje że ostatnim stomatologiem u którego leczę zęby. Jedyny minus to dlugie terminy przy wizytach za NFZ. Prywatnie - ceny konkurencyjne. Obsługa na najwyższym poziomie niezależnie od tego czy za NFZ czy prywatnie. Swietne podejście do dzieci. Dzieciaki bardzo chętnie siadają i otwierają pyszczki. Gorąco polecam (choć zapewne wydłuży to czas oczekiwania na wizyty ;))