lek. dent. Anna Bródka

Z przyjemnością - nie sądziłam, że można użyć tego określenia w stosunku do wizyt u stomatologa - polecam panią doktor Bródkę. Odbyłam w zasadziekilka wizyt, ale z moim zębem, który nie był w dobrym stanie, nic się nie dzieje, ból ustał i wygląda także estetycznie. Pani doktor jest bardzo sympatyczna, w razie potrzeby poleca rożnych specjalistów. Na pewno do niej wrócę.

W Zamościu kiepściutko jest z dobrymi fachowcami w dziedzinie stomatologii. Z prostymi zabiegami jeszcze jak cię mogę, ale jak już się zaczynają jakieś schody to nie masz na kogo liczyć.Leczysz zęby płacisz pieniądze ból nie mija. Tak się szczęśliwie stało, że trafiłem do Pani doktor.Pomogła mi bardzo. Polecam bardzo.

Leczę się u Pani Doktor od wielu lat. Leczy też moje dzieci. Wspaniały stomatolog.

Znakomity stomatolog. Leczy bardzo dokładnie.

Znakomity stomatolog. Leczy bardzo dokładnie.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Zamość"?

ul. Lwowska 62 A

Zamość