dr Anna Budkiewicz

Ortodonta

ej ma ktoś jakiś cennik ? bo mam zamiar leczyć moje ząbki u tej pani ale nie wiem jakie są koszty wizyt i wgl aparatu.

Zdecydowanie polecam Panią Dr. Budkiewicz może nie jest w pierwszym kontakcie taka miła ale zyskuje przy każdej następnej wizycie. Bardzo profesjonalna osoba. Stanowczo POLECAM!!!!!!!!!

Stanowczo POLECAM!!!!!!!!!

Zanim trafiłem przypadkowo ,do Pani dr. Budkiewicz byłem konsultowany z wieloma ortodątami w tym i zza granicy w prywatnych klinikach którzy uchodzili za autorytety w tej dziedzinie. Było to ponad 10 lat temu, ale kazdy z nich otwarcie oświadczał ,że przy mojej wadzie efekt będzie niewielki . Miałem zgryz krzyzowy otwart - wada morfologiczna. Aparat nosiłem ponad 2,5 roku efekt koncowy kt. utrzymuje sie do dzś przeszedł moje oczekiwania zgryz jest wręcz idealny ,do dziś stosuje plytke retencyjną na noc . Jestem osobą bardzo wymagajacą i drobiazgową zwracającą uwage na najmniejsze detale i dizś kiedy aparat stal się bardzo powszechny to jak obserwuje znajomych z małą wadą zgryzu po zdjeciu aparatów załamuje ręce ,efekt jest koszmarny smiem twierdzi ,że czasami gorszy niż przed . Jesli komus naprawde zależy na wyleczeniu wady zgryzu ,a wiecznie zapracowana pani dr Budkiewicz znajdzie czas by przyjąc was na wizytę to warto poczekac .Nie ma co sie zrazac pierwszym kontaktem byc może obojetnym , bo jest to naprawde kochany i cieply człowiek ktory ineresuje sie kazdym pacjentem pamietając o nim . Zdecydowanie polecam bo jak dotad nie spotkałem takiego "prawdziwego" specjalisty . Pozdrawiam P.W.

Polecam szczerze. Nie zniechęcać się po niekoniecznie miłym przyjęciu, bo efekty leczenia są świetne.

Rewelacyjna pani doktor:) Chociaż nie zawsze sprawia wrażenia uprzejmej... Ale przecież nie tego szuka się u ortodonty;) Liczy się ostateczny efekt leczenia! Oceniając na tej podstawie serdecznie polecam. Leczę się u dr Budkiewicz już 3 lata, tzn. już mam zdjęty aparat stały i w tej chwili noszę aparaty retencyjne. Koszty w miarę niskie a efekt gwarantowany:)

U dr Budkiewicz leczyłam swój krzywy zgryz ponad 10 lat temu. Wówczas wizyta prywatna kosztowała 80zł, ale patrząc na efekty zapłaciłabym za nie nawet i dwa razy więcej, bo było naprawdę warto. Nosiłam aparat stały ok. 2,5 roku. Było przy tym trochę bólu, np. przy podkręcaniu rutów :) ale moja satystakcja po zdjęciu aparatu była większa. Dr Budkiewicz jest dla mnie niesamowitym fachowcem. Polecam z serca każdemu styczność z nią.

U dr Budkiewicz leczyłam się 4 lata temu. Efekt: ząbki prościutenkie!!! Choć lekarz mało delikatny, ale pełen profesjonalizm. I tani. zdecydowanie polecam. POza tym już 4 moich znajomych równiez leczy się u dr. Budkiewicz i podziela moje zdanie

Szczerze polecam. Jestem w trakcie noszenia aparatu i póki co jest dobrze. Ogólnie jest tanio i profesjonalnie.