lekarz Anna Bułat

Dermatolog

Zabieg powiększania ust bardzo naturalny. Efekt utrzymuje się już 8 miesięcy. Jestem zachwycona. Polecam panią dr

Ja z kolei nie jestem niestety zadowolona. Może jestem jedyna taką pacjentką, ale z przykrością muszę tak stwierdzić. Wcześniej zabiegi elektrokoagulacji robiłam u Pani kosmetolog i byłam bardzo zadowolona. Postanowiłam pójść do Pani doktor Bułat. Zarejstrowałam się z prośbą o wykonanie właśnie tego zabiegu. Zostałam zarejstrowana na konkretna godzinę, po czym czekałam 2 godziny na wizytę. Tak długie opóźnienie??....Nadmieniam, że przede mną były tylko 2 osoby. Weszłam do gabinetu, a Pani doktor nie miała niczego przygotowanego. Maszynę do zabiegu zaczęła wyciągać z szafki i prawie 15 minut przygotowywała się do ...

Ja z kolei nie jestem niestety zadowolona.
Może jestem jedyna taką pacjentką, ale z przykrością muszę tak stwierdzić.
Zarejstrowałam się z prośbą o wykonanie właśnie tego zabiegu.
Tak długie opóźnienie??....Nadmieniam, że przede mną były tylko 2 osoby.
Weszłam do gabinetu, a Pani doktor nie miała niczego przygotowanego.
Maszynę do zabiegu zaczęła wyciągać z szafki i prawie 15 minut przygotowywała się do wizyty.Po czym oznajmiła, że tej metody nie stosuje, tylko może mi inną zaproponować.
Poczułam się jak osoba, która przyszła niespodziewanie...a o mojej wizycie nie miała pojęcia..
Gdybym wiedziała, że tak będzie to nawet bym się nie rejestrowała.
Mogła odrazu poinformować przy rejestracji, że metody elektrokoagulacji nie stosuje.
Dodatkowo została wykonana niedokładnie, ponieważ kilka włókniaków zostało.
Ale na plus jest to, że Pani doktor jest bardzo miła.

Zgłosiłam się na zabieg peelingu medycznego. Efekty są świetne. Sama wizyta przebiegła w fantastycznej atmosferze. Bardzo bogata oferta zabiegów, na pewno zgłoszę się jeszcze nie raz.

Jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegów u Pani Ani. Efekty utrzymują się bardzo długo. Jest to osoba, która zawsze doradzi, co zrobić, ewentualnie odradzi, czego nie robić, aby sobie nie zaszkodzić. Super.

Ja również jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Ani. Wszystko na najwyższym poziomie, w dodatku bardzo sympatycznie i z humorem. Pozdrawiam serdecznie.

Super podejście. Jestem bardzo zadowolona z depilacji laserowej. Gabinet ma duzo większy pakiet zabiegów i usług, warto skorzystać. Polecam.