lekarz Anna Burakowska

Internista, Lekarz rodzinny

1,5
1,1

Pacjenta traktuje jak zło konieczne,zawsze niezadowolona i naburmuszona, totalna ignorantka, ni miła i arogancka. Nie polecam !!!

totalna ignorantka i osoba do sprzątania a nie do leczenia wiedza =1 ( potrafi pisać ) kiedyś jej ktoś ryj obije ...

totalna ignorantka i osoba do sprzątania a nie do leczenia
wiedza =1 ( potrafi pisać ) kiedyś jej ktoś ryj obije ...

Kobieta tak niemiła, że aż się w głowie nie mieści. Wielkim problemem było dla niej ponowne wypisanie skierowania, bo przecież ma lepsze rzeczy do roboty, niż dbanie o pacjenta, który czeka 4 miesiące!!! na wizytę u specjalisty (dodam, że w fatalnym stanie zdrowia). Kobieta opryskliwa, niemiła, krzycząca na pacjentów, co jest rzeczą niewyobrażalną. Nigdy więcej!

NIGDY W ŻYCIU!!! mając skręty jelit stwierdziła, że nie jest wróżką i nie po to sie uczyła by pisac skierowania na badania, bo za to jej nie płaca... pozatym jak zaczyna prace o np. 9:00 to przychodzi np. na 10:00 i z pretensjami do ludzi, że musi ich przyjąc... dziwie sie tylko czemu jeszcze ją trzymają, bo dawno bym ją już zwolnił. Moja ostatnia wizyta u niej skończyła się zażaleniem w książce oraz rozmowa z kierowniczką... jednak jak widac kierowniczka tez ma ludzi w szerokim...

NIGDY W ŻYCIU!!!

Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak niemiłym lekarzem. Zadaje pytania typu : "No i po co Pani tutaj przyszła"?, dodatkowo, jako że jestem studentką, usłyszałam że ona nie będzie przyjmować studentów i w ogóle, że jestem zerem (dosłownie tak mi powiedziała, nie koloryzuję!!). Niezwykle niemiła w obyciu, jest po prostu chamska. Innego słowa opisującego tę Panią nie znajdę. Mimo, że przychodnia w której pracuje Pani Burakowska znajduje się najbliżej mojego miejsca zamieszkania nie pójdę tam już nigdy więcej !! Zdecydowanie odradzam wizyty u tego lekarza!

Pacjenta traktuje jak zło konieczne,zawsze niezadowolona i naburmuszona.Po wizycie u tej pani podskakuje mi ciśnienie..Powinna otworzyc prywatna praktykę może wtedy nauczy się odpowiednio traktowac pacjętow.

Zdecydowanie niegodny polecenia lekarz. Zostałam potraktowana jak śmieć i jeszcze zostało mi zadane pytanie: Po co Pani przyszła? Od tego się nie umiera.

Kobieta traktuje pacjenta jak mięso armatnie. Wymalowana lala z dużym mniemaniem o sobie.Szczerze odradzam!!!!