1,5
1,5

Naprawdę najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Odwiedzając doktor człowiek od razu zdrowszy aż ciśnienie wyższe.

Naprawdę najgorszy lekarz jakiego spotkałam.
Odwiedzając doktor człowiek od razu zdrowszy aż ciśnienie wyższe.

Polecam serdecznie Kompetentna, spokojna, dobrze wyjaśnia wszystkie zalecenia. Nie rozumiem podanym wpisów, mam zupełnie inne odczucie. Jako neurolog pani doktor jest profesjonalistką.

Polecam serdecznie
Kompetentna, spokojna, dobrze wyjaśnia wszystkie zalecenia.
Nie rozumiem podanym wpisów, mam zupełnie inne odczucie.
Jako neurolog pani doktor jest profesjonalistką.

Ta pani ma tyle wspólnego z przysięgą Hipokratesa, co miała milicja obywatelska z obywatelami :( Potrafi na komisji w zus-ie szarpać rękę, która jest niedowładna w celu ,,sprawdzenia" czy pacjent ma takie schorzenie jak na zwolnieniu lekarskim. Kto tą panią zatrudnił w tej instytucji, za pieniądze podatników??????

Pani " doktor " okropna , arogancka i lekceważąca, nie daje dojść do słowa, nie słucha pacjenta. Co by człowiek nie powiedział jest źle. Jak próbowałam tłumaczyć ze moj pan doktor mnie wysyła na zabieg to mnie wyśmiała. Swojej opinii nie tłumaczy, daje papiery do podpisu i tyle. Dodam jeszcze że pieczątkami i długopisem rzucała po całym biurku jakby tam byla za karę. To ze jestem osobą przed po 30 roku życia nie znaczy ze mi nic nie dolega, naprawdę mam problem rano wstać z łóżka, czasami potrzebuje pomocy.Badanie trwalo 5 minut po czym stwierdziła że jestem zdolna do pracy.Pani Anna zachowuje się jakby każdy udawał i wydaje mi się a nawet jestem pewna ze ona sobie z góry ustala kto zdrowy a kto chory.

Nie rozumiem jak neurolog może orzekać o chorobach innych niż neurologiczne. Kompletny brak kompetencji i podważanie opinii innych lekarzy, to na początek. Później komplet dziwnych ćwiczeń w ogóle nie mających związku z moją chorobą, a na odchodne chamskie docinki. Pani pseudodoktor nie robi nic poza pokazywaniem swojej wyższości nad plebsem który odwiedza jej zacne progi. Trzymac się z daleka.

jako lekarz kompletna porażka zakała medycyny ale ma plecy i siedzi w zusie i w sadzie za kase wszystko zrobi, a na starośc życzę życzę jej takiej osoby do opieki nad nią jak ona jest sama

Zachowanie P.ANNA CEBULA-WIDELSKA było wysoce lekceważące,ordynarne i pośpieszające mnie do wykonywania wskazanych czynności jak, chodzenie na palcach, podnoszenie lewej oraz prawej kończyny dolnej, oraz górnej, chodzeniu na piętach oraz wielu innych nakazaych przez P.ANNA CEBULA-WIDELSKA czynnościach. Za każdym razem sygnalizowałem ból, który wręcz paraliżował możliwość wykonywania owych czynności w tępie, które było zbyt szybkie. Sygnalizowałem to ,że cierpie, lecz spotkałem się tylko z komentarzami sugerującymi że udaje. Wyniki TK, które przedstawilem zostaly podważone, i skometowane że np P.ANNA CEBULA-WIDELSKA nie widzi np ucisku worka oponowego. Z powodu bólu krzyżowo -biodrowego ...

Zachowanie P.ANNA CEBULA-WIDELSKA było wysoce lekceważące,ordynarne i
lecz spotkałem się tylko z komentarzami sugerującymi że udaje. Wyniki TK, które
pochylam się w lewą strone aby zmniejszyć ból ,który bardzo się nasila kiedy próbuje
przyjąć postawę wyprostowana. P.ANNA CEBULA-WIDELSKA zmuszała mnie do
przyjmowania właśnie takiej postawy ,co jakiś czas powtarzając że wszedłem prosto
do gabinetu i dlaczego sie pochylam na lewą stronę Podiesionym tonem nakazywała
mi się wyprostować. Wszelkie próby wyjaśnienia że w ten sposób odczuwam mniejszy
ból powodowały szyderczy uśmiech i lekceważące kiwanie głową.
Po badaniach z gabinetu wyszedłem bardzo obolały.
Wobec tej osoby złożyłem pisemnie skargę.
Jeśli ktoś z państwa ma problem z przedstawieniem skargi odnoszącej się do danej osoby orzekającej ,innych spraw , nie wie jak napisać wniosek. co robić, jak wypełnić dokumenty jestem do Państwa dyspozycji pod adresem zuskontrargumenty@gmail.com

Ciężko stwierdzić jaka jest Pani dr. jest drugi raz do niej trafiłam na komisję lekarską i za każdym razem orzekła mnie negatywnie. dr jest osoba specyficzną , mila, uśmiechała się sprawiała pozory osooby godnej zaufania ( bez komentarza ) Nie mam żalu do doktor widocznie tak musialo byc przy moim szczęściu jeszcze nie raz na pania doktor trafię kto się lubi ten się czub. raczej nic nie wskuram czy ja czy inni negatywnymi opiniami wierze i chce wierzyc ze pani doktor jest osoba godna polecenia jako dobry lekarz neurolog Zycze Pani doktor dużo zdrówka i szczęścia które Pani nie opuszcza i powodzenia na dalsze lata życia.

Zdecydowanie nie polecam. Arogancka, chamska, nie słucha pacjentów. Siedzi w Zusie w starostwie i w sądzie.

Zdecydowanie nie polecam.
Arogancka, chamska, nie słucha pacjentów.
Siedzi w Zusie w starostwie i w sądzie.

Nie polecam też mialam przykrą przyjemnosć spotkać pania doktor na swojej drodze nie skrzywdzila mnie a osobe na prawde horą ktora wymaga calodobowej opieki chcesz byc zdrowy polecam panią doktor na wszystkie opinie złe tylko jedna dobra o czymś to świadczy .