1,4

Zdecydowanie nie polecam. Arogancka, chamska, nie słucha pacjentów. Siedzi w Zusie w starostwie i w sądzie.

Zdecydowanie nie polecam.
Arogancka, chamska, nie słucha pacjentów.
Siedzi w Zusie w starostwie i w sądzie.

Nie polecam też mialam przykrą przyjemnosć spotkać pania doktor na swojej drodze nie skrzywdzila mnie a osobe na prawde horą ktora wymaga calodobowej opieki chcesz byc zdrowy polecam panią doktor na wszystkie opinie złe tylko jedna dobra o czymś to świadczy .

Bez oglądania pacjenta i przypuszczam bez zapoznania się z wynikami badań tomograficznych i opinii innych lekarzy zmieniła decyzję PZDON i uzdrowiła pacjenta , który ma nieoperowalnego tętniaka w głowie usuwając z orzeczenia 10-N. Gratuluje ??????

Witam . Z przykrością muszę zgodzić się z opinią osób powyżej. Pani " doktor " jest okropna ,arogancka , chamska wobec petenta , ponizająco zwraca się do pacjentów , opis objawów ma za nic i uważa że łaską jest ze wgl musi tam być . Pani doktor kazała rozebrać mi się do bielizny i badała moj kręgoslup oraz miednicę podczas gdy ja przyszłam z epilepsją i chorobami dotyczącymi nieprawidłowej aktywności mózgu .. stalam tak przez kilka dobrych minut skrępowana . Podważała kompetencje innych lekarzy , opinie psychiatry skwitowała ze jestem zbyt pozytywna na zaburzenia lękowe nie dała mi dojść do słowa, i opisać choroby. Pani Anna wybiega poza swoje kompetencje , za nic ma dokumentację medyczną zgromadzoną przez 20 lat ! W gruncie rzeczy serdecznie nie polecam ! Jeśli pani kiedyś to przeczyta , mam dobrą radę , prosze położyć głowę w sklepie na wadze i wcisnąć kod na burak... to była makabra ! Omijajcie szerokim łukiem .

Lekarz godny pożałowania. Po przedstawieniu całej sytuacji o chorobie i braku możliwości przeprowadzenia operacji Pani doktor jednym zdaniem wydała orzeczenie że jestem zdolna do samodzielnego funkcjonowania. W tym monecie jestem osobą która nawet stać o własnych siłach nie może ale jak widać Pani doktor ma za nic informacje o chorobie i decyzje innych osób po fachu.

Bardzo miła doktor podeszła do mnie ze zrozumieniem myślę że te negatywne opinie to stek bzdur zapewne pani doktor potrafi odróżnić naciągaczy od tych naprawdę chorych .Dziękuję pani doktor i życzę dla pani dużo zdrowia

Niestety, muszę zgodzić się ze wszystkimi opiniami poprzedników. Pani doktor była wobec mnie wyjątkowo nieuprzejma, traktowała mnie z góry, ale przede wszystkim udowodniła albo braki w wykształceniu, albo fakt, że ZUS zrobi wszystko, by nie wypłacać chorującym zasiłków. Przedstawiwszy wyniki badań sugerujące problem z konkretnym odcinkiem kręgosłupa, Pani doktor zbadała mnie pod kątem zupełnie innego odcinka kręgosłupa (na który w ogóle się nie uskarżam), czemu nie mógł nadziwić się mój fizjoterapeuta. Od wielu miesięcy mam ogromny problem z jedną z kończyn, co wyjątkowo utrudnia mi pracę. Pani doktor nawet nie dotknęła tej właśnie kończyny, nie wspominając nawet o zbadaniu jej.
Mam wrażenie, że ZUS-owi wydaje się, że my Polaczki musimy siedzieć w Polsce i korzystać z jego usług, a tymczasem takie sytuacje przekonują mnie do rychłej przeprowadzki za granicę. Bo przecież mogę, a w innych krajach takich ceregieli nie robią.

Nie wiem dlaczego dr ? Nie ma czasu dla pacjenta ,bardzo nieuprzejma .Nie czyta wyników RM , TK , opinii innych lekarzy . Kto zatrudnił takiego lekarza i po co ? Dobrze ,że jej opinia jest mi zupełnie niepotrzebna i nie od niej zależy cokolwiek. Ważne aby jej się kasa zgadzała. Nie polecam nikomu kontaktu z tą osobą.

Ważne aby jej się kasa zgadzała. Nie polecam nikomu kontaktu z tą osobą.

Nie wyobrażam sobie trafić po raz kolejny do takiego lekarza.Przykre doświadczenie.Zdecydowanie nie POLECAM

zgadzam się w pełni z wypowiedziami przedmówców, pani ,, dr" jest arogancka , chamska i źle postępuje z pacjentem zdolność do pracy ocenia chyba na podstawie ładnych oczu w ogóle nie badała mnie lecz powtarzała pytanie kiedy wracam do pracy zagladajac w badania z 2 miesiecy wstecz. Jako lekarz moim zdaniem postąpiła nieprofesjonalnie ale pewnie jakbym był prywatnie w jej gabinecie to była by inna śpiewka . Stanowczo NIE POLECAM.