lekarz Anna Chądzyńska

Polecam! Termin umówienia wizyty bardzo szybki. Przyjęci zostaliśmy tego samego dnia. Czas wizyty dostosowany indywidualnie, byliśmy tyle ile trwało badanie, wyjaśnienie kwestii związanych z chorobą oraz był też czas na zadawanie pytań w związku z tym co niepokoi w zachowaniu / rozwoju dziecka. Odpowiedzi były wyczerpujące. Brak presji konieczności zakończenia wizyty. Innym zaś razem, w związku z brakiem możliwości dodzwonienia się do Pani doktor, zostaliśmy pokierowani co mamy robić SMSowo. W obu zdarzeniach - fizycznej wizycie oraz zapytaniu smsowym, diagnozy oraz rozwiązanie problemów były strzałem w dziesiątkę. Ponadto na wizycie Pani doktor wykazała się rzetelnością, uprzejmością i wysoką kulturą osobistą. Serdecznie polecam!

Trafiliśmy na Panią doktor przypadkiem po wizytach u kilku innych pediatrów. U Pani Ani każdy pacjent jest traktowany z troską. Po wizycie Pani doktor potrafi napisać i zapytać jak się dziecko czuje. Stara się być dostępna zawsze. To lekarka z powołania . Na rutynowe wizyty chodzimy z dziećmi do pobliskiej przychodni , ale w razie Choroby tylko do dr chądzyńskiej. Obdarzyliśmy ją ogromnym zaufaniem jeśli chodzi o zdrowie dzieci.

Odradzam. Zadzwoniłam do p. Doktor z prośbą o wizytę do gorączkującego niemowlaka. Czekałam na wizytę do następnego dnia. Pani doktor będąc już Orawie pod bramą zadzwoniła do mnie z pretensją, że nie uprzedziłam jej, że będą korki po czym wyłàczyła się i napisała, że jednak nie przyjedzie. Zostałam na weekend bez lekarza, na którego czekałam dwa dni. Z gorączkującym dzieckiem o czym p. Doktor wiedziała . Wizyta miała kosztować 200 zł , nie była to przysługa . Czy tak zachowuje się lekarz ? Stanowczo nie polecam

Kompetentny lekarz! Miły z niezwykłym podejściem do dzieci. Godny polecenia. Pani Doktor przyjechała do nas z wizytą mimo późnej pory.

Kompetentny lekarz! Miły z niezwykłym podejściem do dzieci. Godny polecenia.
Pani Doktor przyjechała do nas z wizytą mimo późnej pory.