lekarz Anna Chałupczak-Winiarska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Bardzo dobry lekarz. Trafna , szybka diagnoza, bardzo skuteczne leczenie.trudno się do pani Doktor dostać, ale do dobrych lekarzy zawsze jest problem z dostaniem się Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.Trafna diagnoza,rzeczowe informacje, właściwe leczenie.Polecam

Polecam Panią doktor. Wykryła u mnie rok temu białaczkę. Teraz już jestem po chemii,kontroluję się na onkologii w Kielcach.Wspaniały lekarz. Dokładna. Polecam

Bardzo dobry lekarz, bardzo mi pomogła w leczeniu wypadania włosów. Dzięki Pani doktor mam włosy. Chodziłam do innego pana doktora i nie zlecił mi żadnych badań, a wizyty płatne, straciłam tylko pieniądze,a pani doktor wykryła u mnie cukrzycę i stąd to wszystko było. Kompleksowo podchodzi do problemu.Polecam

Bardzo polecam Panią Doktor, miałam duże wypadanie włosów i dopiero Pani Doktor mi pomogła.

Bardzo dobry lekarz, polecam , jest bardzo dokładna, miła i cierpliwa.Długo borykałam się z moją chorobą i dopiero Pani Doktor mi pomogła.

Bardzo dobry lekarz, polecam gorąc, Pani Doktor uratowała życie mojego taty, wykryła wcześnie czerniaka, to było 10 lat temu i tata żyje w świetnej kondycji do dziś.Polecam!

lekarz ,który cierpliwie odpowiada na pytania pacjenta ,dodaje choremu sił do walki z chorobą,przeciwnik sterydów ,

Jest wspaniała Kobieta! Jest bardzo ładna, miła, wszystko bardzo dobrze wytłumaczy!

bardzo dobry lekarz,godny polecenia

bardzo dobry lekarz,godny polecenia