lekarz Anna Chojnacka

Psychiatra

1,3
1,3

Przyszłam z depresją, wyszłam z wizyty dodatkowo z chęcią popełnienia samobójstwa (i gdyby nie ktoś kto wsparł mnie bo sam przeszedł depresje pewnie by mnie już nie było). Kompletnie nie rozumie choroby, tego co pacjent mówi, jak odbiera świat przez pryzmat choroby. Przedstawiałam co myślę, czuję, a jedyne co mogłam usłyszeć to "przesadza Pani", "oj tam", "niech się pani weźmie w garść". Ogólnie pani doktor sprowadziła mnie do rangi kompletnego życiowego nieudacznika, patologicznej matki, w ogóle nie starała się mi pomóc. Tak niekompetentnego lekarza w życiu nie spotkałam!!! Omijajcie z daleka!!!

Opinia podobna do poprzedniczek, nie słucha pacjenta, wyśmiewa jego problemy i deprecjonuje emocje. Wizyta 15 minut i to tyle na co można liczyć, ogólnie zupełny brak profesjonalizmu i podejścia do pacjenta. Całkowicie nie polecam

Myli pojęcia związane z depresją i ze schizofrenią (!). Zamiast dotychczasowej farmakoterapii proponuje psychoterapię. Deprecjonuje opinie kolegów po fachu. Problemy pacjenta wyśmiewa, robi wrażenie obrażonej, że pacjent ośmielił się przyjść do gabinetu. Zdecydowanie nie polecam.

Myli pojęcia związane z depresją i ze schizofrenią (!).
Zdecydowanie nie polecam.

Odkąd w MEDIMED nie przyjmuje już dr Wasilewski, jego "rolę" przejęła pani doktor Anna Chojnacka. Zdecydowanie nie polecam. Nie słucha pacjenta, wizyta niemal z ręką w zegarku-15 minut i ani trochę więcej. Przerywa w pół zdania, powierzchownie tłumaczy działanie leku, sarkazm i wyśmianie problemu to jej główne narzędzia leczenia. Nie wspominając o prześmiewczych komentarzach i traktowaniu chorego jak ćwierć-inteligenta. Leczenie u niej to nie leczenie... jest nieskuteczne, nie rozumie czym jest lęk. W zasadzie ośrodek funkcjonuje jedynie dzięki pozytywnym opiniom o doktorze Wasilewskim.