mgr Anna Chomicka (Goździcka)mgr Anna Chomicka (Goździcka) - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Anna Chomicka (Goździcka)

Optometrysta

Ukończyłam studia na Wydziale Fizyki UAM w Poznaniu na kierunku Biofizyka. W swojej praktyce staram się nie tylko dobrać optymalną korekcję wady refrakcji, ale przede wszystkim zrozumieć potrzeby pacjenta. Zajmuję się: doborem korekcji okularowej, soczewek kontaktowych, badaniem przedniego odcinka gałki ocznej, kontrolą krótkowzroczności, korekcją wysokich wad refrakcji, standardami kwalifikacji do zabiegów laserowej korekcji wad wzroku.

Byłam u Pani Ani latem ubiegłego roku na doborze soczewek kontaktowych, ale bardzo się zawiodłam. Soczewki zostały źle dobrane, jeśli chodzi o ich wielkość oraz moc. "Dobre" soczewki podobno zostały później do mnie wysłane, jednak do dnia dzisiejszego ich nie mam. Niestety, ale musiałam poszukać innego, kompetentnego optometrysty, bo w tych dobranych przez Panią Anię nic nie widziałam. Poza tym bardzo duże opóźnienie, które nie było spowodowane przedłużoną poprzednią wizytą. Moja pierwsza wizyta jeszcze się u niej nie skończyła, chciałam jeszcze o coś dopytać, ale Pani Ania odebrała na "mojej" wizycie telefon komórkowy i nawet się ze mną nie pożegnała. Byłam u Pani Ani 2 razy straciłam dużo pieniędzy, wizyta+dojazd i nie otrzymałam nic w zamian. Temat rzeka, ogólnie jestem bardzo zawiedziona i osobiście nie polecam. Na koniec mogę dodać, że posiadam SMS-y, które wymieniałam z Panią Anią i to co napisałam jest zgodne z prawdą.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Byłam u Pani Anny na badaniu kwalifikującym do wszczepienia soczewek fakijnych w Szpitalu św. Wojciecha - żaden optometrysta jeszcze tak dobrze nie dobrał mi soczewek do mojej wady wzroku. Jestem bardzo zadowolona, Pani Ania jest bardzo ciepła, uprzejmie odpowiada na zadane pytania. Szczerze polecam.

Miła, sympatyczna, kompetentna, nie rozmawia z pacjentem z obrażoną miną, jak to często się zdarza. Mały minus za kolejkę w salonie w Szamotułach po południu, ale rozumiem że wszystkiego nie da się przewidzieć.

Miałam ogromny problem z okularami od zawsze. Prawo oko zawsze miałam słabe, miałam straszne bóle głowy. Teraz noszę soczewkę kontaktową na jednym oku i okulary. Nie sądziłam, że to oko jeszcze kiedykolwiek będzie widziało lepiej, dotychczas mówiono mi, że nie da się z nim nic zrobić.

W jednym zdaniu specjalista z powołaniem. Przeraziły mnie terminy na NFZ w Szamotułach i trafiłam na badanie na Wroniecką, jestem bardzo zadowolona. Wszystko dokładnie tłumaczy. Pani w zakładzie optycznym też bardzo miła.

Dużo cierpliwości, wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Otwarta jeśli chodzi o soczewki kontaktowe, zabiegi, nie skazuje wyłącznie na okulary. Byłam bardzo zrażona do badań i zostałam mile zaskoczona. Jedyny minus to, że czasem trzeba trochę poczekać na badanie z powodu dużej liczby osób.

Nigdy nie lubiłam nosić okularów, kiedyś ktoś mi powiedział że nigdy nie będę mogła nosić soczewek. Po latach podjęłam drugą próbę z soczewkami kontaktowymi i w końcu się udało. Wszystko z wyczuciem i odpowiednim wytłumaczeniem. Komfort życia nie do porównania.

Byłem na badaniu w szpitalu w Poznaniu. Super, bardzo konkretna, widać że lubi to co robi. Sprzęt w szpitalu rewelacja.

Bardzo rzeczowe podejście, wizyta kompleksowa nie polegająca jedynie na jak najszybszym wypisaniu recepty. Pierwszy raz dowiedziałem się o zabiegach, które mogą zlikwidować moją wadę wzroku.

W końcu problem rozwiązany. Byłam z mamą po zabiegu usunięcia zaćmy. Super wyczucie i cierpliwość podczas badania.