mgr Anna Chomicka (Goździcka)mgr Anna Chomicka (Goździcka) - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Anna Chomicka (Goździcka)

Optometrysta

Ukończyłam studia na Wydziale Fizyki UAM w Poznaniu na kierunku Biofizyka. W swojej praktyce staram się nie tylko dobrać optymalną korekcję wady refrakcji, ale przede wszystkim zrozumieć potrzeby pacjenta. Zajmuję się: doborem korekcji okularowej, soczewek kontaktowych, badaniem przedniego odcinka gałki ocznej, kontrolą krótkowzroczności, korekcją wysokich wad refrakcji, standardami kwalifikacji do zabiegów laserowej korekcji wad wzroku.

Trafiłam na badanie do Pani w Szamotułach przypadkowo, po ciąży co roku miałam coraz silniejsze okulary, widziałam coraz gorzej, bolała mnie głowa. Okazało się, że były za silne, dowiedziałam się o cylindrach, które powinnam nosić. Po kontroli okazało się, że wada się nie zwiększa, a ja czuję się dużo lepiej. Naprawdę polecam

Miałam ogromny problem z okularami od zawsze. Prawo oko zawsze miałam słabe, miałam straszne bóle głowy. Teraz noszę soczewkę kontaktową na jednym oku i okulary. Nie sądziłam, że to oko jeszcze kiedykolwiek będzie widziało lepiej, dotychczas mówiono mi, że nie da się z nim nic zrobić.

Dużo cierpliwości, wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Otwarta jeśli chodzi o soczewki kontaktowe, zabiegi, nie skazuje wyłącznie na okulary. Byłam bardzo zrażona do badań i zostałam mile zaskoczona. Jedyny minus to, że czasem trzeba trochę poczekać na badanie z powodu dużej liczby osób.

Nigdy nie lubiłam nosić okularów, kiedyś ktoś mi powiedział że nigdy nie będę mogła nosić soczewek. Po latach podjęłam drugą próbę z soczewkami kontaktowymi i w końcu się udało. Wszystko z wyczuciem i odpowiednim wytłumaczeniem. Komfort życia nie do porównania.

Bardzo dokładne badanie. Nie tylko dobrze widzę w okularach, ale odesłano mnie do okulisty z podejrzeniem zaćmy dzięki czemu już czekam w kolejce na zabieg.

Zawsze miałem bardzo mocne szkła w okularach. W końcu noszę soczewki kontaktowe, lepiej widzę. Nigdy nie miałem tak przebadanego wzroku. Duża cierpliwość podczas nauki zakładania.

W jednym zdaniu specjalista z powołaniem. Przeraziły mnie terminy na NFZ w Szamotułach i trafiłam na badanie na Wroniecką, jestem bardzo zadowolona. Wszystko dokładnie tłumaczy. Pani w zakładzie optycznym też bardzo miła.

Miła, sympatyczna, kompetentna, nie rozmawia z pacjentem z obrażoną miną, jak to często się zdarza. Mały minus za kolejkę w salonie w Szamotułach po południu, ale rozumiem że wszystkiego nie da się przewidzieć.

W końcu problem rozwiązany. Byłam z mamą po zabiegu usunięcia zaćmy. Super wyczucie i cierpliwość podczas badania.

Bardzo rzeczowe podejście, wizyta kompleksowa nie polegająca jedynie na jak najszybszym wypisaniu recepty. Pierwszy raz dowiedziałem się o zabiegach, które mogą zlikwidować moją wadę wzroku.