lekarz Anna Chrupek

3,5
3,9
3,4
3,5

Nie polecam tego lekarza, nie umie postawić diagnozy tylko przepisuje za każdym razem coraz to inne leki, metodą prób i błędów. Strata czasu i pieniędzy, bo maści, jakie przepisała były drogie, a nic nie pomogły.

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor, nie wysyła na zbędne badania. W mig rozpoznała moją chorobę. Chyba ma duże doświadczenie.

Bardzo miła p.doktór,szybko wyjaśniła całą sprawę jesteśmy bardzo zadowoleni polecam byliśmy w poradni w CZD

byliśmy w poradni w CZD

Według mnie Pani dermatolog jest bardzo dobry i kompetentnym lekarzem. poleciłabym go każdemu kto ma problemy z azs

Zdecydowanie odradzam wizytę u tej Pani. Pani doktor została mi polecona jako specjalista w dermatologii dziecięcej.Pomimo moich nalegań aby obejrzeć nóżki dziecka, które były w najgorszym stanie pani doktor ograniczyła się do zerknięcia na nadgarstek oraz na fragment brzuszka ( badanie przebiegło bez rozbierania małego pacjenta ). Diagnoza - jakieś uczulenie. Zalecenia pani doktor nie poprawiły stanu skóry córeczki, a stracony czas i oczekiwanie na wizytę u zupełnie innej lekarz spowodowało nasilenie zmian. Jedna z przepisanych, robionych maści miała błędy w składzie, na szczęście niegroźne dla skóry dziecka. Ogólnie nie polecam, stracony czas i pieniądze, a przede wszystkim żal dziecka, które przy każdym przewijaniu drapie się po nóżkach do krwi. Na szczęście znalazłam inną, kompetentna lekarz i teraz już wiem jak pomóc córeczce.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny