lekarz Anna Chrupek-Gozdek

Dermatolog

Polecam Panią Doktor, która była trzecim dermatologiem jakiego odwiedziliśmy z naszym półrocznym dzieckiem. Pani Doktor po dokładnym sprawdzeniu całego ciała dziecka jako pierwszy lekarz powiedziała nam dokładnie co dolega naszemu dziecku. Pani doktor ma duże doświadczenie i polecam każdemu. Jedyny minus to czas oczekiwania na wizytę.

Nie polecam tego lekarza, nie umie postawić diagnozy tylko przepisuje za każdym razem coraz to inne leki, metodą prób i błędów. Strata czasu i pieniędzy, bo maści, jakie przepisała były drogie, a nic nie pomogły.

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor, nie wysyła na zbędne badania. W mig rozpoznała moją chorobę. Chyba ma duże doświadczenie.

Bardzo miła p.doktór,szybko wyjaśniła całą sprawę jesteśmy bardzo zadowoleni polecam byliśmy w poradni w CZD

byliśmy w poradni w CZD

Według mnie Pani dermatolog jest bardzo dobry i kompetentnym lekarzem. poleciłabym go każdemu kto ma problemy z azs

Zdecydowanie odradzam wizytę u tej Pani. Pani doktor została mi polecona jako specjalista w dermatologii dziecięcej.Pomimo moich nalegań aby obejrzeć nóżki dziecka, które były w najgorszym stanie pani doktor ograniczyła się do zerknięcia na nadgarstek oraz na fragment brzuszka ( badanie przebiegło bez rozbierania małego pacjenta ). Diagnoza - jakieś uczulenie. Zalecenia pani doktor nie poprawiły stanu skóry córeczki, a stracony czas i oczekiwanie na wizytę u zupełnie innej lekarz spowodowało nasilenie zmian. Jedna z przepisanych, robionych maści miała błędy w składzie, na szczęście niegroźne dla skóry dziecka. Ogólnie nie polecam, stracony czas i pieniądze, a przede wszystkim żal dziecka, które przy każdym przewijaniu drapie się po nóżkach do krwi. Na szczęście znalazłam inną, kompetentna lekarz i teraz już wiem jak pomóc córeczce.

Nie poleciłabym dr Chrupek NIKOMU! U mojej siostry na skórze pojawiła się dziwna zmiana. Pani dr nie zleciła żadnych badań, natomiast przepisała maść, która jak się okazało została wycofana z aptek 2 lata wcześniej. Na kolejnej wizycie próbowała odtworzyć skład maści na recepcie. W aptece okazało się, że stężenie któregoś ze składników 10-krotnie przekracza dopuszczalną normę i mogłoby wręcz "wypalić" skórę!!!

Bardzo mila osoba. Bylismy u niej w CZD w Warszawie z 9 miesiecznym dzieckiem, ktore ma AZS. Bardzo trafne przepisane masci i kremy, balsamy. POLECAM

Kilku dermatologów próbowało leczyć moje małe dziecko. Każdy wymyślał inną chorobę i inne leki. Myśleli, zastanawiali się, gdybali, a Pani dr Chrupek spojrzała i już po chwili wiedział, co dolega memu dziecku. Kuracja kosztowała 5 zł za specjalnie skomponowaną przez Panią doktor maść. Zdecydowanie polecam.