mgr Anna Chudziak

Logopeda

Chodziliśmy do Pani Ani na naukę "k" i "g". Moja córcia jest bardzo nieśmiała, ciężko współpracuje z obcymi. Wspaniale trafiliśmy! Metody, które ma ta logopeda do pracy z małymi dziećmi są niezawodne. Dosłownie dziecko nie chciało wychodzić z zajęć! Zresztą mnie też bardzo się podobało i wprowadziłam te same zabawy w domu. Polecam - efekty widać po pierwszych zajęciach.

Trafiliśmy do Pani Logopedki :-) na terapie jąkania. Mogę potwierdzić iż jest to osoba zaangażowana w to co robi i przynosi to pożądane efekty. Dzięki Jej i naszej pracy osiągneliśmy szybko zamierzony cel. Trafiliśmy do Pani z polecenia i sami ją też polecamy. dziękujemy Tata Wiktorka.

Trafiliśmy do Pani z polecenia i sami ją też polecamy.
dziękujemy Tata Wiktorka.

Super logopedka, moje dziecko właśnie przeszło przez naukę poprawnego "cz". Zajęło nam to 3 spotkania, więc uważam, że jest bardzo skuteczna. A do tego bardzo miła i sympatyczna, cierpliwa. Synek świetnie się bawi na zajęciach. Polecam!!

Jeżeli do tej pory Wasze dziecko nie lubiło wizyt u logopedy, przekonacie się,że tak nie musi być. Po półrocznej,pełnej stresu terapii u znanego pana logopedy postanowiłam udać się do Pani Ani. Bawiąc się z dzieckiem potrafi szybko dotrzeć do dziecka i sprytnie poprzez zabawę nauczyć poprawnej wymowy. Wielkie brawa i dziękuję. Katarzyna S. mama Zuzi

Od czerwca chodzę z córką do przychodni do tej Pani logopedy (za darmo). Jest to przemiła osoba, bardzo serdeczna dla dzieci. Wizyta państwowa a człowiek czuje sie jak na prywatnej wizycie. Profesjonalna obsługa i widać poprawę mowy. To bardzo ważne że dziecko zadowolone i chce współpracowac.

Znaleźliśmy tą panią z polecenia znajomych i jak najbardziej miłe zaskoczenie. Synek wyczekuje wizyty u Pani bo się świetnie bawi. My się cieszymy bo zauważamy poprawę i on też bo lubi swoją panią. Jeśli ktoś szuka prawdziwej pomocy możemy polecić.

Super podejście do dzieci zarówno tych maluszków, jak i trochę starszych! Nowatorskie metody pracy są zarówno skuteczne jak i ciekawe dla dziecka. Dzieci nie dość, że dobrze się bawią to korygują wady wymowy. Widoczne Rezultaty!!! polecam każdemu Panią Anię! :)

Logopeda godna polecenia. Bardzo zaangażowana w swoją pracę, wie co ma robić, jest bardzo skuteczna. U naszego syna stosowała metodę nauki przez zabawę - sprawdziło się w 100%. Zero stresu i sama przyjemność. Tania logopeda - polecam wymagającym rodzicom.

Pani Ania to wspaniały logopeda, zaangażowana w pracę i oddana dzieciom. Mój synek ją uwielbiał, polecam!

nie polecam zdecydowanie, znam profil działalności tej pani, nie jest to pacjent

Wciąż poszukujesz "Logopeda Kalisz"?

mgr
Daria Jurek

Logopeda dziecięcy
Zakład Medycyny Szkolnej "Szkolmed"
Serbinowska 22

gabinet prywatny