mgr Anna Chudziak

Logopeda

Chodziliśmy do Pani Ani na naukę "k" i "g". Moja córcia jest bardzo nieśmiała, ciężko współpracuje z obcymi. Wspaniale trafiliśmy! Metody, które ma ta logopeda do pracy z małymi dziećmi są niezawodne. Dosłownie dziecko nie chciało wychodzić z zajęć! Zresztą mnie też bardzo się podobało i wprowadziłam te same zabawy w domu. Polecam - efekty widać po pierwszych zajęciach.

nie polecam zdecydowanie, znam profil działalności tej pani, nie jest to pacjent

Trafiliśmy do Pani Logopedki :-) na terapie jąkania. Mogę potwierdzić iż jest to osoba zaangażowana w to co robi i przynosi to pożądane efekty. Dzięki Jej i naszej pracy osiągneliśmy szybko zamierzony cel. Trafiliśmy do Pani z polecenia i sami ją też polecamy. dziękujemy Tata Wiktorka.

Trafiliśmy do Pani z polecenia i sami ją też polecamy.
dziękujemy Tata Wiktorka.

Super logopedka, moje dziecko właśnie przeszło przez naukę poprawnego "cz". Zajęło nam to 3 spotkania, więc uważam, że jest bardzo skuteczna. A do tego bardzo miła i sympatyczna, cierpliwa. Synek świetnie się bawi na zajęciach. Polecam!!

IP komputera - z jednego miejsca wszytkie opinie

IP komputera - z jednego miejsca wszytkie opinie

Od czerwca chodzę z córką do przychodni do tej Pani logopedy (za darmo). Jest to przemiła osoba, bardzo serdeczna dla dzieci. Wizyta państwowa a człowiek czuje sie jak na prywatnej wizycie. Profesjonalna obsługa i widać poprawę mowy. To bardzo ważne że dziecko zadowolone i chce współpracowac.

Logopeda godna polecenia. Bardzo zaangażowana w swoją pracę, wie co ma robić, jest bardzo skuteczna. U naszego syna stosowała metodę nauki przez zabawę - sprawdziło się w 100%. Zero stresu i sama przyjemność. Tania logopeda - polecam wymagającym rodzicom.

Nie polecam tej Pani! Dziecko nie robi postępów i zdecydowanie nie lubi chodzić na zajęcia.

Znaleźliśmy tą panią z polecenia znajomych i jak najbardziej miłe zaskoczenie. Synek wyczekuje wizyty u Pani bo się świetnie bawi. My się cieszymy bo zauważamy poprawę i on też bo lubi swoją panią. Jeśli ktoś szuka prawdziwej pomocy możemy polecić.

Super podejście do dzieci zarówno tych maluszków, jak i trochę starszych! Nowatorskie metody pracy są zarówno skuteczne jak i ciekawe dla dziecka. Dzieci nie dość, że dobrze się bawią to korygują wady wymowy. Widoczne Rezultaty!!! polecam każdemu Panią Anię! :)