lek. dent. Anna Cichecka

Do Pani Doktor uczęszczałam od 15 lat lecz postanowiłam zmienić stomatologa,ponieważ przyszłam do gabinetu z potwornym bólem zęba, zostało mi włożone coś do zęba i zostawione z bólem na święta;/ w wigilie musiałam jechać do innego czynnego dentysty bo pani doktor nie przyjmowała,zostało mi wyjęte to coś z zęba,po świętach udałam się do pani doktor na leczenie kanałowe ząb wyszedł ok 400 zł po czym po dwóch tygodniach pękł na pół, kiedy chciałam się zapisać na wyrwanie zęba odp była że nie mam terminu dopiero za cztery dni,z bolącym zębem także nie chciała przyjąć bo a to czasu nie było a to wyjazd na tydzień.Teraz mam stomatologa który przyjmuje bez kolejki z bolącym zębem i nie stwarza problemów.

Takiego lekarza poleciłabym wszystkim.Miła fachowa ,zna się na leczeniu nie tylko schorzeń z zakresu stomatologi.Dobrze wyposazony gabinet,duża kultura iwiedza.Polecam

Moja córeczka i Ja sama chcemy tylko do doktor Ani.Gorąco wszystkim polecam.

Moja córeczka i Ja sama chcemy tylko do doktor Ani.Gorąco wszystkim polecam.

Znająca się bardzo dobrze na tym co robi osoba,jednocześnie bardzo miła i sympatyczna.Gabinet czyściutki,profesjonalnie usprzętowiony.Wizyta jest miła i prawie bezbolesna.Polecam.PS.jest niedrogo i uczciwie

Byłem zaskoczony miłą profesjonalną obsługą.Gabinet czyściutki,sprzęt nowy materiały nowoczesne.Pani doktor przesympatyczna.

Polecam Panią Anię innego takiego stomatologa ze świecą szukać.

Polecam Panią Anię innego takiego stomatologa ze świecą szukać.

Cierpię na dentofobje!!!!! zaufanie ,delikatność ,indywidualne podejcie do pacjenta,tego szukalam i znalazlam w gabinecie Pani Doktor!!!! polecam!!

Miły, kompetentny,sprawny manualnie,pracuje na nowoczesnym sprzęcie i najnowszymi materiałami.Serdecznie polecam

Teraz jestem spokojna o stan moich zębów.Śmiało mogę polecić takiego lekarza.Tak trzymać Pani Doktor!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Legionowo"?

Królowej Jadwigi 4/134

twoja dentystka