Podczas wizyty kilkakrotnie odbierala telefon, bo 'może cos ważnego'. Pani „doktor” była zainteresowana wszystkim tylko nie pacjentem: czas nagli – czas to pieniądz!!! Pacjentów traktuje przedmiotowo, chaotyczna. Nie wysłuchuje odpowiedzi do końca tylko już zadaje 5 kolejnych pytań, ale znowu nie jest zainteresowana odpowiedzią. Krzyczy, nie daje dojść do głosu, zero życzliwości i zrozumienia pacjenta. Podejście do pacjenta - FATALNE. lekarz bardzo niedelikatny, potrafi wyglaszac niemile komentarze. nawet wyśmiała moje uwagi na temat choroby Przekonanie o swojej wszechwiedzy i nieomylności, zupełny brak woli współpracy z pacjentem. rozpoznanie... nerwica. Zalecenie - ...

Krzyczy, nie daje dojść do głosu, zero życzliwości i zrozumienia pacjenta.
rozpoznanie... nerwica. Zalecenie - uspokoić się, nie denerwować , przestać stresować. Wysłała mnie do psychiatry!!!
Już do niej nie pójdę - poprostu się boję, bo nie mam do niej zaufania.

To w ramach abonamentu w Lux Medzie. Szkoda czasu i pieniędzy.

rewelacyjna lekarz polecam 100% ,konkretna, bezpośrednia, nie naciąga na kolejne wizyty, rzetelna, fajna, szczera i godna polecenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byłam u Pani doktor chyba w 2007 roku i nie wierzę że ludzie mogą tak się zmienić.Chyba że jest jeszcze inna doktor o takim imieniu i nazwisku. Przeprowadziła u mnie gastroskopię perfekcyjnie (o zgrozo ile naczytałam się o niej w necie że szłam tam na miękkich nogach)i bezboleśnie, diagnoza w 100%. Trzeba być naprawdę chorym aby docenić kompetencje tego lekarza. Czy ktoś był ostatnio w jej prywatnym gabinecie?

Pani Doktor jest bardzo konkretną osobą, nie należy do lekarzy, którzy rozwodzą się nad pacjentem wolę mniej gadania a więcej działania.

Dzięki Pani dr Annie Cybulskiej donosiłam ciążę, a mam bardzo chore jelita. Polecam z całego serca!!!

Jest to osoba z duzym temperamentem,ale tez bardzo duza wiedza,wyczuciem,intuicja a to znakomity zestaw.Jest lekarzem bardzo kompetentnym.Zsybkie tempo pracy wcale nie musi oznaczac niesolodnosci.Zauwazylam,ze nie potrzebuje czasu na marudzenie,gdybanie.Diagnoze stawia bezblednie,bada swietnie.Ma to cos,to wyczucie co zdecydowanie wyroznia ja z calej masy powolnych niedouczonych,bezmyslnych ignorantow.

Mi pani Doktor bardzo pomogła. Jest świetnym i kompetentynm lekarzem, z wieloletnią praktyką. Dziwią mnie i śmieszą komentarze osób niezadowolonych z wizyty u Niej. Choć rozumiem, że niektórzy wolą wierzyć,że chore jest ciało, a nie głowa. Jak najbardziej Panią Doktor polecam. Ja byłam w Alfie.

Jak najbardziej Panią Doktor polecam. Ja byłam w Alfie.

bardzo polecam, swietny specjalista, bardzo mila i rozmowna osoba, po kuracji zaleconej przez pania dr czuje sie jak nowo narodzony. POLECAM WSZYSTKIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyprowadziła mnie z okropnego stanu!! Czasami nie dziwie się, że tak się zachowuje, szczególnie jeżeli ktoś wymaga rzeczy niemożliwych a byłam światkiem takich sytuacji. Mnie osobiście postawiła na nogi a osobą które poleciłam również pomogła. Nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa.

Ja jestem zadowolony z wizyty.Diagnoza postawiona właściwie,badanie gastroskopia zrobiona delikatnie i z wyczuciem,a że szybka,no cóż przed dzwiami tłum pacjentów.Ja tam polecam.

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49