lekarz Anna Cybulska

Gastrolog, Internista

Byłam umówiona na kolonoskopię ze znieczuleniem w szpitalu medicover 1. W dniu badania pani doktor 2 razy dzwoniła do mnie, próbując wymóc na mnie wcześniejsze przyjście na wizytę, gdyż poprzedni pacjenci odwołali wizyty. Nie chciała zrozumieć, ze nie jestem w stanie w ciągu kilku godzin dostosować do Niej moich planów. Była bardzo nieprzyjemna 2. Gdy przyszłam na wizytę i podczas wywiadu powiedziałam iż 3 dni temu skończył mi się katar - powiedziała iż jest to przeciwwskazaniem do wykonania badania w znieczuleniu. Twierdziła, ze musi minąć 14 dni od zakończenia kataru ...

Byłam umówiona na kolonoskopię ze znieczuleniem w szpitalu medicover
2. Gdy przyszłam na wizytę i podczas wywiadu powiedziałam iż 3 dni temu skończył mi się katar - powiedziała iż jest to przeciwwskazaniem do wykonania badania w znieczuleniu. Twierdziła, ze musi minąć 14 dni od zakończenia kataru - aby podać znieczulenie. Krzykiem i zastraszeniem probowala na mnie wymóc zgodę na badanie bez znieczulenia
3. Gdy stanowczo kilka razy odmówiłam - wówczas odznaczyła moja wizytę jako ODBYTA (żeby rozliczyć sie za nią z medicover), a następnie dopisała mnie na kolejna DRUGA wizytę 6 dni później do swojego grafiku (żeby również za druga wizytę rozliczyć się z medicover). Okazało się ze nie trzeba jednak czekać 14 dni od zakończenia kataru - co od początku było nieprawda. Lekarza nie interesował fakt iż mam za sobą 2-dniowe trudne przygotowanie do badania i ze będę musiała przechodzić to ponownie.

Z uwagi na krzyk i obcesowe zachowanie - bałam się sprzeciwić lekarce. Wyszłam z gabinetu. Zgłosiłam skargę do medicover.

Brak mi słów. Pani Doktor robiła mi już chyba „entą” gastroskopię bez znieczulenia w moim życiu. Trafiałam naprawdę na różnych lekarzy. Byli lepsi, byli gorsi, ale z czymś takim się jeszcze nigdy do tej pory nie spotkałam! Kompletne lekceważenie, kultura osobista Pani Doktor nie była tego dnia w pomieszczeniu, a czytając komentarze innych mam wrażenie, że wyszła na dobre. Nigdy nie miałam żadnych dolegliwości po badaniu, a tu zmagałam się z kilkudniowym bólem brzucha spowodowanym niezbyt delikatnym obchodzeniem się z aparaturą i mną samą. Kiedy na zewnątrz czekałam z 20 minut na wynik, gdzie wszystko było pobieranie opisane bardzo pobieżnie (w trzech zdaniach z mnóstwem literówek oraz jednym zdaniem, które samo sobie przeczyło), zauważyłam, iż nie wpisano wyniku HP. Z wielką niechęcią poszłam zatem zapukać do gabinetu i tu wydarła się na mnie wpisując HP z trzema plusami. Wpadła wręcz w furię. To było na szczęście moje jedyne spotkanie z tą Panią, ale tylko dlatego, że miałam po prostu szczęście. Nie jestem laikiem i nie potrzebowałam gastrologa do interpretacji wyników, ani wypisania leków, wszakże jednak doskwierają mi inne schorzenia, które wymagają prowadzenia przez lekarza tej specjalizacji. Zadzwoniłam znów na Milenijną, bo tam był najkrótszy termin, a ja nie mogłam czekać. Bowiem dwa miesiące to w naglące sprawie i tak bardzo długo. Uratował mnie los i rejestracja tej przychodni, która zadzwoniła do mnie proponując szybszą wizytę u nowo tam zatrudnionej Pani Doktor. Nie wymownie nazwiska, ale jest wspaniała i warto poczekać na wizytę u niej. Różnica jak między niebem a piekłem! A Panią Cybulską powinien zbadać i leczyć lekarz innej specjalizacji zanim zrobi sobie, albo komuś dużą krzywdę (jeśli to już się nie stało)… Szkoda, że nie da się dać zero gwiazdek, by ostrzec wszystkich!

Lekarka zarozumiała, przemądrzała, arogancka. Nie slucha, przekrzykuje, nie daje dojść do slowa. Badanie wykonane niedbale, niedelikatnie. Godzina umowionej wizyty bardzo orientacyjna (opoznienie 1,5 h). Stanowczo odradzam

Jestem po dwóch wizytach - teleporadach. Od kilku lat leczę się gastrologicznie, często prywatnie, bo jak boli to trzeba szybko do lekarza. Teraz sytuacja jest opanowana, wiec umówiłam się na wizytę na fundusz. Źle trafiłam. Opinia po 2 teleporadach. Lekarz nie miły, przekrzykuje, nie słucha, nie daje dojść do słowa, nie pozwała opowiedzieć o objawach. Jak już się uda wtrącić cokolwiek, to neguje objawy lub je lekceważy. Jestem zdiagnozowana prywatnie, mam komplet badań i skierowań. Część kosztuje majątek, chciałabym je wykonać na fundusz., bo płacę składki. Dodatkowo chętnie wysłucham specjalisty (skoro jest dr nauk medycznych!) o tym co mi może pomóc. Dowiedziałam się, że jestem zdrowa, innych 2 lekarzy się myli. I wyniki badań też. Nagle z etapu stanu przed nowotworowego, dzięki magicznym 2 teleporadom jestem zdrowa.

Miałam teleporade na której miałybyć zinterpretiwane wyniki badań. Wyniki zaginęły, najpierw dłuższą chwilę słyszałam w słuchawce kłutnie z kimś na temat kto ma szukać wyniki badań i wkładać do dokumentacji pacjenta. Następnie lekarka poinformowała mnie że oddzwoni jak odnajdzie moje dokumenty. Minęło parę godzin i nic. NIE POLECAM

Odradzam! Jestem zdruzgotana brakiem szacunku do pacjenta. Miałam wykonywaną gastroskopię przez dr. Cybulską. Jeszcze nigdy nie zostałam tak okrutnie potraktowana, Droktor jest arogancka, niedelikatna, odnoszę wrażenie, że wyżywa się na pacjentach. Podczas badania kłóciła się z asystentką, badanie wykonywała nerwowo i agresywnie. Przy gastroskopii, która jak wiadomo jest badaniem nieprzyjemnym, uważam zachowanie doktor za karygodne. Mogę jedynie wszystkich ostrzec, żeby wybrali inne miejsce nawet jeśli trzeba chwilę dłużej poczekać w kolejce. Doktor jest niekomunikatywna, mało wnikliwa i przy tym wszystkim antypatyczna. Nie otrzymałam żadnych inforamcji przed ani po zabiegu. Sytuację próbowała ratować jej asystentka, ale na tak obrzydliwe zachowanie ze strony lekarza wobec pacjenta nie ma mojej zgody. Naprawdę całym sercem odradzam.

Pani Doktor jest bardzo konkretną osobą, nie należy do lekarzy, którzy rozwodzą się nad pacjentem wolę mniej gadania a więcej działania.

Dzięki Pani dr Annie Cybulskiej donosiłam ciążę, a mam bardzo chore jelita. Polecam z całego serca!!!

Ja jestem zadowolony z wizyty.Diagnoza postawiona właściwie,badanie gastroskopia zrobiona delikatnie i z wyczuciem,a że szybka,no cóż przed dzwiami tłum pacjentów.Ja tam polecam.

Jest to osoba z duzym temperamentem,ale tez bardzo duza wiedza,wyczuciem,intuicja a to znakomity zestaw.Jest lekarzem bardzo kompetentnym.Zsybkie tempo pracy wcale nie musi oznaczac niesolodnosci.Zauwazylam,ze nie potrzebuje czasu na marudzenie,gdybanie.Diagnoze stawia bezblednie,bada swietnie.Ma to cos,to wyczucie co zdecydowanie wyroznia ja z calej masy powolnych niedouczonych,bezmyslnych ignorantow.