lekarz Anna Cykowska

Laryngolog

Ta Pani powinna jeszcze raz nauczyć się przysięgi Hipokratesa ! Nie idźcie do niej z dzieckiem dla przykładu zleca badania a na następnej wizycie pyta kto je zlecił jak człowiek pyta czy jest coś niepokojącego to wysyła z nimi do pediatry rok czasu zmarnowane spóźnia się do pracy niejednorazowo tylko za każdym razem i tlumaczy np tym że w domu nie miała prądu...

Niesamowita Pani doktor, bardzo konkretna, merytorycznie - super! Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Przeprowadza dokładne badanie, dogłębnie diagnozuje problem, z którym się przyszło. Zleca badania. Tłumaczy wszystko dokładnie. Bardzo zaangażowana w proces leczenia pacjenta. Polecam w 100 %!

Proszę podajcie mi namiary, gdzie teraz przyjmuje pani doktor.

Proszę podajcie mi namiary, gdzie teraz przyjmuje pani doktor.

konkretnie wyczerpująco, z nastawieniem na dokŁadnosc. Bardzo dobra.-

konkretnie wyczerpująco, z nastawieniem na dokŁadnosc. Bardzo dobra.-

Porządny lekarz, który leczy a nie dyskutuje. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Bardzo miła, energiczna , z doskonałym podejściem zarówno do dzieci jak i do starszych pacjentów(obserwowałam to leżąc w oddziale).Pacjentowi poświęca dużo czasu,dokładnie bada, robi dodatkowe badania,tłumaczy i jest bardzo delikatna. Bardzo polecam.

Bardzo polecam.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor.Dokładnie tłumaczy problem choroby, wyjaśnia bardzo dokładnie przebieg operacji. Od początku do końca ma doskonały kontakt z pacjentem. Bardzo zaangażowana w całokształt leczenia.Bardzo mi pomogła w dramatycznej dla mnie sytuacji zdrowotnej. Polecam!

Zabieg wykonany pośpiesznie, byle jak i niedbale z miernym skutkiem. Lekceważący i oschły stosunek do pacjenta.