lekarz Anna Cykowska

Laryngolog

Zarówno przed zabiegiem jak i po wszystko bylo w porządku . A stan mój był poważny przenoszony .Co bylo efektem wcześniejszych kolejnych miłych wizyt u lekarza pietwszego kontaktu na zasadzie na razie nic złego się nie dzieje ,a to kropelki a stan zapalny i zgnilizna coraz gorsza była

Bardzo miła, energiczna , z doskonałym podejściem zarówno do dzieci jak i do starszych pacjentów(obserwowałam to leżąc w oddziale).Pacjentowi poświęca dużo czasu,dokładnie bada, robi dodatkowe badania,tłumaczy i jest bardzo delikatna. Bardzo polecam.

Bardzo polecam.

Proszę podajcie mi namiary, gdzie teraz przyjmuje pani doktor.

Proszę podajcie mi namiary, gdzie teraz przyjmuje pani doktor.

konkretnie wyczerpująco, z nastawieniem na dokŁadnosc. Bardzo dobra.-

konkretnie wyczerpująco, z nastawieniem na dokŁadnosc. Bardzo dobra.-

Bardzo miła i kompetentna pani doktor.Dokładnie tłumaczy problem choroby, wyjaśnia bardzo dokładnie przebieg operacji. Od początku do końca ma doskonały kontakt z pacjentem. Bardzo zaangażowana w całokształt leczenia.Bardzo mi pomogła w dramatycznej dla mnie sytuacji zdrowotnej. Polecam!

Porządny lekarz, który leczy a nie dyskutuje. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Zabieg wykonany pośpiesznie, byle jak i niedbale z miernym skutkiem. Lekceważący i oschły stosunek do pacjenta.