lek. med. Anna Czarnecka-Ożóg

Psychiatra

W końcu ktoś mi pomógł i dobrze ustawił leczenie. Jestem ogromnie wdzięczny Pani Ordynator za wyprowadzenie mnie z depresji. Dziękuje

Dziękuje

Byłam u wielu lekarzy, ale dopiero Pani Doktor mi pomogła!!! Wytłumaczyła mi co ze mną nie tak, dobrała dobre leki. Bardzo grzeczna, miła i na prawdę dużo wie o chorobach psychiatrycznych. Dziękuję i polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz! Bardzo cierpliwie i dokładnie tłumaczy chorobę. Daje nadzieję na wyleczenie. Po zapisanych lekach czuję się znacznie lepiej. Polecam Panią Doktor wszystkim znajomym!!!!

Pani Doktor była moim lekarzem prowadzącym w trakcie pobytu w oddziale w Straszęcinie, gdzie leżałam z objawami depresji. Wysoce kompetentna, reagująca na każdy zgłaszany przeze mnie problem. Po pobycie w oddziale i po zastosowanym przez Panią Doktor leczeniu - mój stan uległ znacznej poprawie, potwierdza to zresztą moja rodzina... Polecam każdemu mającemu problem psychiatryczny!

Wspaniała Pani Doktor! Cierpliwa, z dużą wiedzą, z odpowiednim podejściem do pacjenta. Bardzo kompetentnie tłumaczy chorobę proponowane leczenie. Wzbudza zaufanie. Polecam wszystkim mające jakiekolwiek problemy psychiatryczne.

Wspaniała Pani Doktor! Ma dużo czasu dla pacjenta i dokładnie objaśnia leczenie. Bardzo kulturalna i z dużą wiedzą!!! Pomogła mi bardzo!!!!!

Mialam depresje. Dzieki pani doktor znow moge normalnie zyc. Dziekuje!!! Magda z Ropczyc

Pani doktor ogromnie mi pomogla!!!! Polecam!!!!!!!!!!

Pani doktor ogromnie mi pomogla!!!! Polecam!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Sędziszów Małopolski"?

Kolejowa 30c

Kolejowa 30c