lekarz Anna Czech

Lekarz rodzinny

dla mnie jest to fajna lekarka dobry fachowiec zawsze trafna diagnoza leczymy sie u p.doktor cala rodzina i nigdy nikt z mojej rodziny nie zostal potraktowany zle a wrecz przeciwnie. ludzie troche pokory i nauczcie sie wreszcie szacunku dla drugiego czlowieka

Śmiech na sali. Pani "leczy" w mojej osiedlowej poradni niestety od lat. Każda osoba z mojej rodziny, która u tej Pani była ma dokładnie takie same odczucia - chamska, wyniosła kobieta, która lekceważy pacjenta. Osobiście przekonałam się równiez o jej niekompetencji. Przyszłam z informacją, że w domu mam osobe, która zachorowała na półpasiec, a ja nie przeszłam jeszcze ospy wietrznej (choroby sa wywoływane przez ten sam wirus i ktoś, kto nie przeszedł ospy, dostanie jej po kontakcie z osobą, która zachorowała na półpasiec, bardzo prosta, elementarna wiedza). Przyszłam do Pani "lekarki" z wysypka ospy, na co ta stwierdziła, że to na pewno nie ospa, a uczulenie. Być może jadłam jakieś pryskane owoce? Nie dała się przekonać, że jest inaczej i zapisała mi leki przeciwalergiczne. Dopiero na drugi dzień udałam się raz jeszcze do innego lekarza, który przepisał mi już Heviran i pokręcił głową z powodu poprzedniej diagnozy. Jak wiadomo ospa wietrzna u dorosłych przebiega ciężko i ważne jest szybkie wdrożenie leczenia, ale to nie z Panią Czech:). Lepiej się w google zdiagnozować niż iść do tej Pani.

Dr Czech to bardzo nie przyjemna osoba, arogandzka, nie ma szacunku do pacjenta, pominela się z powołaniem.. Pani doktor proszę zmienić pracę!!!! Przydałaby się tej lekarce kontrola bo wiele ma do życzenia jej sposób leczenia i stawianie diagnoza..

Ta kobieta jako lekarz to nieporozumienie. Bezczelna, wydaje jej się że jest królem w gabinecie a pacjent poddanym. Nie ma pojęcia o leczeniu, wszytko dla niej to zapalenie gardła , grypa , i zapalenie oskrzeli. Tacy lekarze powinni mieć odbierane prawa do zawodu. Nie polecam nikomu.