lek. dent. Anna Czerniawska

Pani dr. Czerniawska jest bardzo miła, z wybitnym podejściem do dzieci. Oczywiście tak jak każdy, ma swoje dobre i złe dni, aczkolwiek w chwili obecnej mam 20 lat, nigdy nie zawiodłam się na jej opiece lekarskiej. Przynajmniej raz na pół roku bywam na kontroli (przy okazji miałam 2 leczenia kanałowe i sporo innych problemów z zębami-są po prostu słabe) Pani dr. nigdy nie odmówiła mi wizyty w momencie gdy miałam silny ból zęba, co więcej. Stara się jak najszybciej ulżyć. Jestem straszną panikarą, pod względem bólu (szczególnie tego w szczęce :D) uczęszczam do p. Czerniawskiej od 4 klasy szkoły podstawowej, podkreślam, że REGULARNIE i z czystym sumieniem mogę polecić jej usługi KAŻDEMU, za równo temu malutkiemu, co i dużemu. CUDOWNE PODEJŚCIE DO DZIECI! Do dziś pamiętam swoją pierwszą wizytę u dentysty w wieku 5, czy 6 lat!

jeżeli chodzi o samo leczenie nie mam zastrzeżeń. Natomiast za podejscie do pacjenta duzy minus :/ osoba nieuprzejma i brzydko mówiąc wredna. Lekarz to osoba dla nas a nie my dla nich, więc troche szacunku dla drugiej osoby by się przydało!