Anna Czerwińska

Pulmonolog, Alergolog

2,9

Tragedia to.malo,krzyk od początku wizyty nie wiedziałam o.co za bardzo chodzi,że najpierw spirometria a nie zajmuje jej czas,a na spirometrię nie wystawiła skierowania....zero empatii jakąś tragedia,lekarz chyba tylko zleca leki za które ma pieniądze od przedstawicieli ,nikt mnie w życiu tak źle nie potraktował nigdy wiecej

Okropna,brak empatii,nie polecam ,nigdy więcej do niej nie pójdę choć od lat jestem pulmonologiczną pacjentka.Wynik tomografii( zlecony z programu) prawie wykrzyczała ,że źle opisany,bo nie dokładnie gdzie są te guzki pozapalne,więc wyciągnęłam płytkę,na co ta pani odparła,że nie ma czasu oglądać mojej płytki,bo ma tylko 13 min na pacjenta .

Pracowałam jako pielęgniarka więc mam trochę pojęcia o medycynie,jednak w mojej ocenie ta lekarka wie wszystko.Choruję oprócz astmy na inne choroby co też powinno być brane pod uwagę ale nie u tej kobiety.

Nie polecam Pani dr !!! straszna, okropna...z łaską osłuchała, zero badań, nic nie dała sobie powiedzieć nigdy więcej !!!

Bardzo dobry lekarz dokładnie wytłumaczy dopasuje leki jestem bardzo zadowolony, a tak naprawdę przyjemna pani doktor Godna polecenia dla pacjentów

Godna polecenia dla pacjentów

Sam musiałem rozpoznać chorobę i zrobić badania, jedyne co zrobi la ta pani, to wzięła ode mnie trzy stówy!

Bardzo polecam Panią Doktor Annę Czerwińską:)

Bardzo polecam Panią Doktor Annę Czerwińską:)

prawdziwy lakarz zpowołania i wspaniały człowiek otwarty na ludzi ...

prawdziwy lakarz zpowołania i wspaniały człowiek otwarty na ludzi ...

Pani Anna Czerwińska jest osobą skromną mimo ogromnej wiedzy jaka posiada. Jestem w trakcie leczenia i liczę, że mnie uzdrowi Grzegorz

Pani Anna Czerwińska jest osobą skromną mimo ogromnej wiedzy jaka posiada.
Jestem w trakcie leczenia i liczę, że mnie uzdrowi

Grzegorz