lekarz Anna Czyżak-Bukato

2,9
3,3
3,9
3,1

Ojjj nie polecam. Chodzilam do tej pseudo lekarki. Bedac dziewica badala mnie przez pochwe. W dodatku wcsinela od razu tabletki anty na bolesne miesiaczki, a bylam bardzo mloda wtedy. Mogla wylrobowac alternatywne metody,ale za to by nie dostala kasy od firmy farmaceutycznej. Wizyta u niej to istny pospiech,szybko szybko, a pamietam ze bylam u niej pierwszy raz w ogole jako u ginekologa i to zrazilo mnie bardzo. W szpitalu z kolei rok temu pamietam jak robila obchod na oddziale poporodowym. Kobieta zimna i zero empatii w sobie ma. Siostra lezac na tym oddziale narzekala na Bukato, jedynie panie pielegniarki byly ok. Nie polecam tej kobiety, omijac ją,bo jest wielu innych dobrych lekarzy.

Nie polecam. Leczyłam się u niej dwa lata, leczenie nie skutkowało i było kosztowne. Przyjmowana w gabinecie NFZ płaciłam za posiewy, które to badania są refundowane. Lekceważące podejście do pacjenta, brak kompetencji lub dobrej woli w wykonywaniu swojej pracy. Nie polecam!!

Kiedy byłam w ciazy i wyladowalam w szpitalu bo okazalo sie ze mam cukrzyce i musze jechac na insulinie to własnie Pani Bukato zajeła sie mna prawidlowo przychodzila pytala sie jak sie czuje i itd nie wiem jaka Ona jest kiedy przyjmuje prywatnie i mam zamiar sie do niej wybrac. Piszecie rózne opinie wiec idzcie do Prusa to zobaczycie jak On zajmuje sie pacjentkami :P

Uwazam ze pani doktor jest bardzo dobra,mila itp,jesli chodzi o badanie to wydaje mi sie ze raczej w tej czesci ciala nie ma co za dlugo grzebac i szukac,wie poprostu co ma zbadac i to robi,jesli ktos woli dluzsze i glebsze badanie to poprostu niech idzie do innego lekarza,a co do platnosci,to jesli kogos nie stac to niech idzie panstwowo i nie nazeka ze jest droga.

Nie polecam.2lata mnie prowadziła. podejścia zero,szybkie wizyty i odnosi się wrażenie,ze bardziej liczy się kasa a niżeli pacjentka.

Nie polecam.2lata mnie prowadziła.

Korzystałam kiedyś około 6,5 lat temu z wizyty Pani Doktor, muszę powiedzieć że czas zmienia ludzi kiedyś pełna gotowość pomocy teraz kasa kasa kasa. Chodzę do niej znowu i SZOK!!!! KOSZT wizyty 80 zł zwolnienie L4 wystawia na 3 tygodnie, żeby pacjent był u niej i płacił dwa razy, i tak jak wszyscy piszą CIĄGLE SIĘ ŚPIESZY, zawsze wychodzę z poczuciem że jeszcze o COŚ nie zapytałam, bo jak tylko kase weźmie to kończy rozmowę i czeka ąż wyjdziesz. Byłam u niej 15 zwolnienie wystawiła do 29 bo przecież miesiąc ma 30 dni!!!! Jestem zawiedziona co pieniądz robi z człowieka. Leki przepisuje cholernie drogie, ale to też dla kasy!!!Kiedyś mam wrażenie ważny był pacjent a teraz kasa. Przykre!

Pani doktor uprzejma, lecz za mało czasu poświęca swoim pacjentkom. Byłam parę razy i została obsłużona tak szybko, że nawet nie poczułam, że byłam u lekarza..Przepisuje bardzo drogie leki i ma popodispywane umowy z firmami farmaceutycznymi i robiła ze mną ankietę o leku, który mi przepisała, i tak go nie kupiłam, bo był drogi. Powinna dokładnie zbadać pacjentkę i nie patrzeć tylko na kasę i nie przepisywać leków, na które mnie nie stać, chyba nie trudno się domyślić skoro mam 20, że nie stać mnie na drogie leki.

godna polecenia , Pani dr, Bukato prowadziła moja ciążę do końca jestem zadowolona z wizyt, potrafi zainteresować się swoim pacjentem gdy coś pojawia się nie tak

Bardzo długo byłam jej pacjentką. Pomogła mi, gdy miałam problemy zdrowotne i jestem jej za to wdzięczna, ale niestety muszę potwierdzić zdanie moich poprzedniczek, że wizyta u niej trwa bardzo krótko. Wszystko wytłumaczy, ale ma się wrażenie, że trzeba się szybko ubrać i uciekać, bo nie ma czasu.

Do Pani Doktor trafiłam po dwóch poronieniach. Prowadzila moja trzecią ciaze w efekcie czego urodzilam slicznego zdrowego synka!!!! Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna. Dzieki udzielonym rzetelnym informacjom i radom czulam sie bezpiecznie przez caly okres 9 miesiecy. Planujac kolejna ciaze zglosze sie wlasnie do tego lekarza,Pani Czyżak-Bukato to profesjonalista i osoba godna zaufania. Zdecydowanie polecam.