lekarz Anna Czyżak-Bukato

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bardzo fachowa opieka. Pani doktor jest bardzo miła, uprzejma. Z chęcią udam się na następną wizytę.

Moim zdaniem jest świetnym specjalistą, godnym polecenia. Odwiedzam jej gabinet już od około 5- 6 lat i na pewno nie zmienię. Bardzo szczegółowo i fachowo wyjaśni jeśli jest problem. POLECAM wszystkim !!!

W pośpiechu,na ilość,byle jak.Nie polecam.

W pośpiechu,na ilość,byle jak.Nie polecam.

Wspaniała kobieta, uratowała moje maleństwo przez CC nigdy jej tego nie zapomnę....

odradzam nie warto płacić kasy.bYŁAM I SIĘ ZAWIODŁAM W POŚPIECHU,BYLE JAK.

odradzam nie warto płacić kasy.bYŁAM I SIĘ ZAWIODŁAM W POŚPIECHU,BYLE JAK.

Panią doktor polecam jak najbardziej, prowadziła moją pierwszą ciążę, fachowa opieka, a muszę przyznać, że było kilka sytuacji niebezpiecznych jeśli chodzi o ciążę. W efekcie mam zdrowe i silne dziecko . Na pewno moja drugą ciążę też będzie prowadziła.

Do Pani Doktor trafiłam po dwóch poronieniach. Prowadzila moja trzecią ciaze w efekcie czego urodzilam slicznego zdrowego synka!!!! Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna. Dzieki udzielonym rzetelnym informacjom i radom czulam sie bezpiecznie przez caly okres 9 miesiecy. Planujac kolejna ciaze zglosze sie wlasnie do tego lekarza,Pani Czyżak-Bukato to profesjonalista i osoba godna zaufania. Zdecydowanie polecam.

ogólnie nie jestem zadowolona z Pani doktor gdyż w ostatnim miesiącu ciąży odesłała mnie do innego lekarza, ponieważ nie miła wolnego terminu. Pani Doktor owszem jest miła i uprzejma jeżeli przyjmuje w prywatnym gabinecie, jeżeli w przychodni to już wygląda zupełnie inaczej .

Nie spotkałam do tej pory bardziej rzetelnej i uczciwej w ocenie Pani Doktor. Dysponuje bardzo dobrym sprzętem do diagnostyki i posiada rozległą i najnowszą wiedzę w dziedzinie, którą się zajmuje. Godny polecenia fachowiec.

Gorąco polecam. Pełna fachowość. Prowadziła moją ciżę od samego początku, aż do końca, nawet w chwili kiedy synek ył już na swiecie i okazało się że ma wrodzone zapalenie układu moczowego potrafiłapodtrzymać na duchu i wesprzeć. Bardzo gorąco polecam:)