Profil jest zdublowany. Polecam doktor Dabrowską, to jedna z najwybitniejszych lekarzy w Szczecinie a nawet i Polsce. Wstyd, że Medincus szczeciński pozwolił jej odejść.

Pani doktor to lekarz z powołania, zasługuje na ogromne wyróżnienie. Przede wszystkim dlatego, że jest niespotykanie sympatyczna, miła, która w dodatku przykłada się do swojej pracy jak mało kto, nie czaruje, ale konkretnie podchodzi do problemu. Nie dość, że zna się na swojej pracy, ma ogromną wiedzę w swojej dziedzinie, jest wyjątkowo kompetentna oraz komunikatywna, to jeszcze czerpie z niej satysfakcję, co widać na pierwszy rzut oka. Polecam ją w 100% i podłączam się pod wszystkie pochwały! Ponadto Pani doktor ma niezwykłe podejście do dzieci, którego mogą jej pozazdrościć rodzice.

Pani Doktor.... hm... brak słów. Fachowa, kompetentna, cierpliwa, potrafi w prosty sposób wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Trafnie stawia diagnozy. Dawno nie spotkałam tak rewelacyjnego lekarza. Dziękuję Pani Doktor za opiekę nad moją córką :). Gorąco polecam.

bardzo dokładna i jest lekarzem z powołania!!! Nie wiem czy jest jakiś laryngolog który mógłby jej dorównać. Leczę dziecko 10 lat i mam porównanie.

bardzo dokładna i jest lekarzem z powołania!!!
Nie wiem czy jest jakiś laryngolog który mógłby jej dorównać.
Leczę dziecko 10 lat i mam porównanie.

WSPANIAŁA PANI DOKTOR. Cudowne podejście do małych pacjentów. Przerobiłam 7 laryngologów szczecińskich i tylko ta pani wystawiła naszemu dziecku prawidłową diagnozę. To jest prawdziwy lekarz. A na dodatek ma odpowiedni sprzęt. Szczerze polecam!

super lekarz!! fachowa i uprzejma!! dzięki niej słyszę :-)

super lekarz!! fachowa i uprzejma!! dzięki niej słyszę :-)

Super lekarz .Po nie trafionych diagnozach i leczeniu przez innych specjalistów nareszcie ulga i trafna diagnoza.Wszystkim cierpiącym polecam Panią Doktor.Świnoujście się kłania .

Niekompetentna, jak mało który lekarz.

Niekompetentna, jak mało który lekarz.

Z calego serca polecam pania doktor Dabrowska. Wizyta u niej to przyjemnosc. Kompetentna, sympatyczna, wszystko tlumaczy. Wizyta u niej trwala 40 minut, z czego 10 minut badanie, a 30 opowiadanie o tym, co jak dziala, i dlaczego nie dziala. To ja je zakonczylem, nie ona. Na haslo, ze juz musze leciec powiedziala: no widzi pan, ja tak moge opowiadac godzinami. :) Widac, ze naprawde lubi to, co robi.

Widac, ze naprawde lubi to, co robi.

Witam Polecam ta pania doktor trafiłam do niej po konulstacji z dwoma innymi leryngologami i sie okazało ze mój syn ma przerost migdała powyzej 90 procent i ma powazne kłopoty woda w uszach problemy z słuchem itp a wczesniej słyszłam ze tylko lekkko przerośnięty migdałek:) pani doktor ma sprzet do badania i nie bada paluszkiem jak inni codotwórcy stawia pewna i fachowa diagnoze a podejście do dzieci ma takie ze mój syn 3 letni dał sobie wszadzić do nosa kamere z usmiechem na ustach a to wcale nie jest przyjemne:) ...

Witam
Polecam ta pania doktor trafiłam do niej po konulstacji z dwoma innymi leryngologami i sie okazało ze mój syn ma przerost migdała powyzej 90 procent i ma powazne kłopoty woda w uszach problemy z słuchem itp a wczesniej słyszłam ze tylko lekkko przerośnięty migdałek:) pani doktor ma sprzet do badania i nie bada paluszkiem jak inni codotwórcy stawia pewna i fachowa diagnoze a podejście do dzieci ma takie ze mój syn 3 letni dał sobie wszadzić do nosa kamere z usmiechem na ustach a to wcale nie jest przyjemne:) poswięciłam mi tyle czasu ile byo trzeba odpowiedział na wszytskie pytania pomogła dziękuję pani doktor oby więcej takich lekarzy co zamiast gwiazdorzyc robia po cichu swoje..