lekarz Anna Dankiewicz

1,8
1,8

Omijać z daleka. Okropna kobieta, niemiła, wyniosła, gburowata. Wizyta u niej pozostawia niesmak na wiele dni. Pani Doktor, chyba czas zmienić zawód na taki, w którym nie ma kontaktu z ludźmi.

Omijać szerokim łukiem! Totalny brak zaangażowania, szczyt bezczelności i nieuprzejmość to podstawa na jaką możemy liczyć podczas wizyty.

Omijać szerokim łukiem!

Pierwszy raz spotkałam lekarza pediatrę ,który chyba dzieci nie lubi:( Ogólnie pani doktor sprawia wrażenie osoby wyniosłej i złej,że się do niej przyszło.:(

Przede wszystkim dzieci jej nie lubią oraz odmówiła domowej wizyty

Przede wszystkim dzieci jej nie lubią oraz odmówiła domowej wizyty

Pani Doktor jest doskonałym alergologiem. Leczę się u niej od 7 lat i jestem bardzo zadowolona. Jako nieliczna potrafi zrozumieć, że kot to nie zabawka i że nie można się go po prostu pozbyć (jak sugerowali mi inni lekarze - mam alergię na sierść kota). Zawsze dokładnie wyjaśnia co mi jest, porównuje z poprzednimi badaniami. Mimo, że mieszkam już w innym mieście - korzystam tylko z jej pomocy. Dobrane przez nią leki są skuteczne.