Anna Debis

Pani Doktor jest super specjalistą.Zawsze dokładnie zbada,wytłumaczy wszystkie wątpliwości,skieruje na badania.Jest ciepłą i serdeczną osobą.Polecam z całego serca.

Bardzo ciesze sie ze moge byc pacjentka dr.Anny Debis jest bardzo ludzka i wspanialym lekarzem .Ciepla ,cierpliwa i wyrozumiala.Oby takich lekarzy bylo wiecej.Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz. Na wizycie bada kompleksowo, tłumaczy sprawy związane z chorobą. Ogromna wiedza i kompetencja. Jest miła, sympatyczna ma doskonałe podejście do pacjenta. Poleciłam Panią doktor kilku moim znajomym i oni również są zadowoleni.

Bardzo dobry lekarz. Doskonale dobrała pory i dawki insuliny i leków. Wytłumaczyła dlaczego właśnie tak dobrała leki. Jest bardzo sympatyczna, miła. Już kilku moim znajomym poleciłam Panią Doktor. Te osoby również są zadowolone.

Jestem bardzo zadowolona, że mogę się leczyć u pani doktor. B.

Jestem bardzo zadowolona, że mogę się leczyć u pani doktor. B.

Pani doktor Debis jest wspaniałym, kompetentnym lekarzem, cudowną kobietą, ciepłą, cierpliwą. Nigdy nie miałam tak świetnego lekarza i jestem szczęśliwa, że u niej się leczę. Wychodzę zawsze podbudowana, pełna wsparcia. Pani doktor nigdy mnie nie zawiodła. Jej diagnozy są trafne i celne, a leczenie skuteczne. To jest naprawdę lekarz na szóstkę!!!!!!!!!

Jest najlepsza z najlepszych :) same plusy :)

Jest najlepsza z najlepszych :) same plusy :)

Lekarz świetny,nigdy nie wypuścila mnie z gabinetu bez dokladnego badania lub skierowania do innego specjalisty.Posiada dużą wiedzę medyczną .Rozumiem osobę rozgoryczoną po stracie najbliższej osoby, ale nie usprawiedliwia to wydawania takiej opinii o lekarzu. Znalam ta panią i tylko z szacunku dla niej nic więcej nie będę pisala

opinii o lekarzu. Znalam ta panią i tylko z szacunku dla niej nic
więcej nie będę pisala

Lekarka może jest dobra jeśli chodzi o proste choroby typu przeziębienie. Moja mama chodziła do niej kilka miesięcy z bólem po lewej stronie na plecach. Pierwsza wizyta w marcu 2009. Nie dała skierowania na podstawowe badania-gastroskopia.Wyniki rtg i krew, mocz wychodziły dobre a ból nie ustępował. Stwierdziła, że nie wie co jest i że iść do psychiatry. po 4 miesiącach od 1 wizyty mama poszła do szpitala nie wytrzymując z bólu. Stwierdzili raka żołądka, przerzuty już do jamy otrzewnej. Dziś mamy już nie ma. I jak to nazwać błąd w sztuce??? Ciekawe czy jakby tej lekarki dziecko było chore czy by tak samo postąpiła. Powinni odbierać prawo do wykonywania zawodu za takie postępowanie. Brak konkretnego działania i obojętnośc wobec cierpienia. A może po prostu lekarka umie leczyć tylko grype. Do kogo się wtedy zwracać o pomoc jeśli nie do lekarza rodzinnego? Wczesne wykrycie raka pozwala zwiększyć szanse na leczenie i przezycie. Tyle sie o tym mowi co z tego, jeśli ta lekarka nie miała o tym pojęcia!!! Dla niej to jeden pacjent mniej a dla mnie najbliższa osoba!!! Przestrzegam przed takimi lekarzami bagatelizującymi objawy nie ustającego bólu. Narzędzia diagnostyczne tej lekarki to dlugopis i recepta. Bycie lekarzem to odpowiedzialność!!!

Pani doktor jest najlepsza z najlepszych :) prawdziwy lekarz z powołania , Polecam wszystkim z problemami zdrowotnymi!!!!!!!!!!! kasia :)

kasia :)