Bardzo ciesze sie ze moge byc pacjentka dr.Anny Debis jest bardzo ludzka i wspanialym lekarzem .Ciepla ,cierpliwa i wyrozumiala.Oby takich lekarzy bylo wiecej.Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz. Doskonale dobrała pory i dawki insuliny i leków. Wytłumaczyła dlaczego właśnie tak dobrała leki. Jest bardzo sympatyczna, miła. Już kilku moim znajomym poleciłam Panią Doktor. Te osoby również są zadowolone.

Bardzo dobry lekarz. Na wizycie bada kompleksowo, tłumaczy sprawy związane z chorobą. Ogromna wiedza i kompetencja. Jest miła, sympatyczna ma doskonałe podejście do pacjenta. Poleciłam Panią doktor kilku moim znajomym i oni również są zadowoleni.

Lekarka może jest dobra jeśli chodzi o proste choroby typu przeziębienie. Moja mama chodziła do niej kilka miesięcy z bólem po lewej stronie na plecach. Pierwsza wizyta w marcu 2009. Nie dała skierowania na podstawowe badania-gastroskopia.Wyniki rtg i krew, mocz wychodziły dobre a ból nie ustępował. Stwierdziła, że nie wie co jest i że iść do psychiatry. po 4 miesiącach od 1 wizyty mama poszła do szpitala nie wytrzymując z bólu. Stwierdzili raka żołądka, przerzuty już do jamy otrzewnej. Dziś mamy już nie ma. I jak to nazwać błąd w sztuce??? Ciekawe czy jakby tej lekarki dziecko było chore czy by tak samo postąpiła. Powinni odbierać prawo do wykonywania zawodu za takie postępowanie. Brak konkretnego działania i obojętnośc wobec cierpienia. A może po prostu lekarka umie leczyć tylko grype. Do kogo się wtedy zwracać o pomoc jeśli nie do lekarza rodzinnego? Wczesne wykrycie raka pozwala zwiększyć szanse na leczenie i przezycie. Tyle sie o tym mowi co z tego, jeśli ta lekarka nie miała o tym pojęcia!!! Dla niej to jeden pacjent mniej a dla mnie najbliższa osoba!!! Przestrzegam przed takimi lekarzami bagatelizującymi objawy nie ustającego bólu. Narzędzia diagnostyczne tej lekarki to dlugopis i recepta. Bycie lekarzem to odpowiedzialność!!!

Pani doktor Debis jest wspaniałym, kompetentnym lekarzem, cudowną kobietą, ciepłą, cierpliwą. Nigdy nie miałam tak świetnego lekarza i jestem szczęśliwa, że u niej się leczę. Wychodzę zawsze podbudowana, pełna wsparcia. Pani doktor nigdy mnie nie zawiodła. Jej diagnozy są trafne i celne, a leczenie skuteczne. To jest naprawdę lekarz na szóstkę!!!!!!!!!

Jestem bardzo zadowolona, że mogę się leczyć u pani doktor. B.

Jestem bardzo zadowolona, że mogę się leczyć u pani doktor. B.

Lekarz świetny,nigdy nie wypuścila mnie z gabinetu bez dokladnego badania lub skierowania do innego specjalisty.Posiada dużą wiedzę medyczną .Rozumiem osobę rozgoryczoną po stracie najbliższej osoby, ale nie usprawiedliwia to wydawania takiej opinii o lekarzu. Znalam ta panią i tylko z szacunku dla niej nic więcej nie będę pisala

opinii o lekarzu. Znalam ta panią i tylko z szacunku dla niej nic
więcej nie będę pisala

taki lekarz to szczyt marzeń, cieszę się ze od prawie roku mam tę możliwość. Pani doktor, bardzo serdeczna,uśmiechnięta,ze świetnym przygotowaniem. Czuć że TO JEST PRACA Z POWOŁANIA a nie obowiązku i przymusu. polecam tym którzy w Gdańsku mieszkają!

Pani doktor jest najlepsza z najlepszych :) prawdziwy lekarz z powołania , Polecam wszystkim z problemami zdrowotnymi!!!!!!!!!!! kasia :)

kasia :)

Lekarz na piątkę. Miła, uprzejma i pomocna pani doktor. Polecam.

Lekarz na piątkę. Miła, uprzejma i pomocna pani doktor. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Internista Gdańsk"?

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11