Jestem dyplomowanym neurologopedą, terapeutą wczesnej interwencji logopedycznej, pedagogiem specjalnym, terapeutą ręki, terapeutą miofunkcjonalnym.
Ukończyłam dzienne studia magisterskie na Akademii ...

Ukończyłam dzienne studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, oraz 2 - letnie studia podyplomowe z Neurologopedii Klinicznej z Wczesną Interwencją Logopedyczną na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Polecam zajęcia w logospec. Wspaniałe miejsce, przyjazne nie tylko dzieciom. Pani Ania jest bardzo skutecznym logopedą. Skorygowała moja wadę wymowy i dzięki temu nie wstydzę się już przemawiać publicznie i czuję się bardziej pewny siebie. Polecam logospec- to zdecydowanie najlepszy logopeda w Warszawie!

Pani Ania, jest bardzo profesjonalnym i kompetentnym logopedą. Skutecznie pomogła poprawić mowę mojego synka. Bardzo polecam terapię logopedyczną w gabinecie logospec Pozdrawiam Justyna K. mama Piotrusia

Pozdrawiam
Justyna K. mama Piotrusia

Wciąż poszukujesz "Terapeuta Warszawa"?

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Ul. Ogrodowa 8

mgr
Dariusz Pysz-Waberski

Pomoc psychologiczna
Nad Życie - Centrum Wsparcia w Chorobie Nowotworowej dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci oraz ich bliskich
Bednorza 6/7
Pszczyna