Jestem dyplomowanym neurologopedą, terapeutą wczesnej interwencji logopedycznej, pedagogiem specjalnym, terapeutą ręki, terapeutą miofunkcjonalnym.
Ukończyłam dzienne studia magisterskie na Akademii ...

Ukończyłam dzienne studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, oraz 2 - letnie studia podyplomowe z Neurologopedii Klinicznej z Wczesną Interwencją Logopedyczną na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Z synem zgłosiłam się do logospec zachęcona pozytywnymi opiniami znajomych, którzy uczęszczali z dzieckiem na zajęcia neurologopedyczne u Pani Ani. Spotkania zaczęliśmy od szczegółowej diagnozy neurologopedycznej , po której otrzymaliśmy pisemną opinię i rozpisany plan terapii. Pani Ania wszystko z nami omówiła i poza rozpoczętą terapią neurologopedyczną, wykonała diagnozę metody słuchowej Johansena, bo syn mówił niewyraźnie przez to, że gorzej słyszał w dzieciństwie przez powiększony migdał i płyn w uszach. Obecnie nadal jesteśmy w terapii neurologopedycznej, a w domu słuchamy płyt Johansena. Widzę już bardzo dużą poprawę u syna, mówi wyraźniej i dużo lepiej się koncentruje, dzięki płytom tez się wyciszył i nie jest taki nerwowy. Jeszcze sporo przed nami, ale wiem , że trafiliśmy w ręce najlepszego neurologopedy w Warszawie. Pozdrawiam i polecam Malwina S.

Polecam zajęcia w logospec. Wspaniałe miejsce, przyjazne nie tylko dzieciom. Pani Ania jest bardzo skutecznym logopedą. Skorygowała moja wadę wymowy i dzięki temu nie wstydzę się już przemawiać publicznie i czuję się bardziej pewny siebie. Polecam logospec- to zdecydowanie najlepszy logopeda w Warszawie!

Pani Ania, jest bardzo profesjonalnym i kompetentnym logopedą. Skutecznie pomogła poprawić mowę mojego synka. Bardzo polecam terapię logopedyczną w gabinecie logospec Pozdrawiam Justyna K. mama Piotrusia

Pozdrawiam
Justyna K. mama Piotrusia