lek. med. Anna Długosz

Neurolog

Swietny fachowiec, bezbledna diagnoza, juz pierwsze dni przyjmowania lekow daly dobre ekfety, jestesmy bardzo zadowoleni.

Miłe i życzliwe podejście do pacjenta, bada wnikliwie, bez pośpiechu, z uwagą. Bardzo trafnie pani Doktor rozpoznała przyczyny choroby i wybrała właściwe leczenie które okazało sie bardzo skuteczne. Wcześniejsze wizyty u klilku innych lekarzy (prywatne ) nie przyniosły żadnej pomocy. Gorąco polecam!!

nie kompetentny lekarz, kobieta z doswiadczeniem a nie wie jak prawidlowo recepte wypisac....

Witam! zdecydowanie lekarz godny polecenia!dr Dlugosz jako jedna z niewielu potrafila mi pomoc, jest bardzo wszechstronna, ma wieloletnie doswiadczenie,wszytsko dokladnie mi wytlumaczyla.Polecam kazdemu!

Pani Doktor jest wysmienitym specjalista! Stawia trafne diagnozy, przez co dobor lekow zawsze jest prawidlowy. Pani doktor przyjmuje w piatki, a na co dzien pracuje w jednym z najwiekszych szpitali we Wroclawiu.