dr n. med. Anna Dobosz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Dentysta we Wrocławiu godny polecenia. Implanty zrobione w klinice stomatologicznej trzymają się do dziś. Most ceramiczny wygląda i funkcjonuje dobrze. Chodzę na higienizacje do higienistki co 9 miesięcy. Bardzo miła pani w rejestracji.

Lekarz z dużym doświadczeniem, daje poczucie bezpieczeństwa, kompleksowo podchodzi do całości leczenia, do tego bardzo empatyczna . Po prostu lekarz z powołania

Polecam . Kompleksowo i z empatią. Mój uśmiech rewelacyjny. Praca zespołowa. Oceniam wszsytko na 5*.

Dawno nie spotkałam lekarza tak rzetelnego, z taką empatią, który wysłucha i porozmawia nie tylko na tematy związane z zębami. bezboleśnie wykonany zabieg , wszystko sie trzyma. Pani doktor nie potrzebuje promowanych reklam gdyż jej praca mówi sama za siebie.

Pani doktor prezentuje bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Badanie kompleksowe nie tylko zęby ale zwróciła uwagę na mięśnie,stawy i zaciskanie zębów. Znieczulenie wliczone w cenę usługi. Stosuje estetyczne materiały i bardzo dokładnie wykonuje pracę. Leczę się u doktor już kilkanaście lat - w nowym centrum jest bardzo nowocześnie, przestronnie i jałowo - dokładnie tak jak powinno być w centrum stomatologicznym. Wypełnienia trzymają się dobrze i to jest najlepsza rekomendacja usług.

Lekarz profesjonalny spokojnie i dokładnie wykonuje swoją pracę. Stosuje nowoczesne materiały dobiera idealnie kolor plomby. Polecam bez obaw Panią doktor. Ania

Pani Doktor kompetentna wyjaśniła wszystkie problemy i przyczyny moich objawów. Podczas leczenia pytała czy stosować znieczulenie czy wytrzymam bez - nie naciąga na niepotrzebne koszty. Drobne korekty podszlifowanie itp wykonuje gratis na kolejnej wizycie. mogę wszystkim polecić. Tomek

mogę wszystkim polecić. Tomek

Bardzo dobry stomatolog. Kompleksowe podejście do leczenia i życzliwość. Polecam.Ula

Korzystam z wizyt u Pani doktor od lat i jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim kompleksowe podejście do leczenia i tłumaczenie poszczególnych etapów postepowania zasługuje na uznanie.Polecam .Tomasz