dr n. med. Anna Drobińska

Hepatolog, Gastroenterolog

Składam moc podziękowań za pomoc, zaangażowanie, cudowną opiekę a przede wszystkim uratowanie mi życia. Gdyby nie Pani Doktor i Jej zespół specjalistów z UCK w Gdańsku nie byłoby mnie dzisiaj na tym świecie. Po przeszczepie opiekuje się mną z pełnym zaangażowaniem omawiając wyniki badań oraz monitorując mój aktualny stan zdrowia i dostosowując do niego przyszłe wizyty. Jeszcze raz dziękuję życząc samych sukcesów zawodowych. Maria B.

Znakomita Pani Doktor, najlepszy hepatolog jakiego znam. A jestem 8 miesięcy po operacji transplantacji wątroby i cały czas pozostaję pod opieką Pani Doktor. Proces przygotowania do operacji kiedy moje życie było zagrożone i potem prowadzenie pacjenta przez cały okres rekonwalescencji przebiega wprost modelowo, wzorcowo. Pani Doktor zawsze przed wizytą zleca badania, dogłębnie je potem analizuje i zawsze stawia słuszną i co najważniejsze skuteczną diagnozę, wpierw uważnie wysłuchując pacjenta. A pacjent czuje jej opiekę, pełne zaangażowanie i ogromną wiedzę - co gwarantuje niejako szybki powrót do zdrowia. W tej chwili ( ...

W tej chwili ( luty 2023) czuję się tak jak nigdy wcześniej, nic mnie nie boli, wróciłem po 1,5 miesiącu po operacji do pracy na pełny etat a nie jestem już najmłodszy.
Dostałem dzięki Doktor Annie Drobińskiej 2-gie życie. Mimo, że mieszkam pod Warszawą, to z prawdziwą przyjemnością jadę te 365 km do Gdańska, aby być na konsultacji u pani Doktor, co myślę gwarantuje mi już teraz zdrowe kolejne lata życia.
Polecam z całym przekonaniem
Gabriel, pacjent z Podkowy Leśnej

Bardzo polecam ,moja córka choruje od wielu lat na LC trafiłyśmy do pani Ani ,to lekarz godny zaufania a przy tym bardzo dobre podejście do pacjenta.Jestem ogromnie wdzięczna za wszystko.Pani Ania w przeciwieństwie do wielu lekarzy słucha pacjenta ,liczy się dla Niej człowiek a nie kolejny przypadek medyczny .Ogromne Bóg zapłać Pani Aniu. Władysława Dzikiewicz z Kętrzyna.

Władysława Dzikiewicz z Kętrzyna.

Wspaniała lekarz, nie podejmuje się postawić diagnozy, kiedy nie jest do końca przekonana, że diagnoza będzie prawidłowa. W moim dość nietypowym przypadku przyznała, że aktualnie nie ma wystarczającej wiedzy do postawienia właściwej diagnozy , przełożyła wizytę na późniejszy termin, aby zapoznać się z najnowszą wiedzą dotyczącą mojej choroby. Podczas następnej wizyty dokładnie orientowała się, jak należy poprowadzić dalsze moje leczenie. Pacjent Pani dr czuje jej opiekę i zaangażowanie. Dziękuję.

Pani Doktor przywraca wiarę w lekarzy. Od 13 lat choruję na LC, lekarze wieki temu zniechęcili mnie do leczenia. Niedawno przypadkowo trafiłam do Pani dr i żałuję że dopiero teraz. Mimo nieciekawych wyników Pani dr nie wprowadziła zamętu, wytłumaczyła spokojnie sposób leczenia, jestem Jej ogromnie wdzięczna. Jest osobą kompetentną, niezwykle miłą, pełną ciepła, zaangażowaną.

Pani dr. jest wspaniałą specjalistką i cudownym człowiekiem. Bardzo dziękuję za pomoc..........................

zdecydowanie polecam, pani kompetentna i bardzo miła :)

zdecydowanie polecam, pani kompetentna i bardzo miła :)

Niesamowita lekarz! Po kolonoskopii, którą wykonała Pani Ania widzę że kocha to co robi :) Polecam z całego serca!

Niesamowita lekarz!
Po kolonoskopii, którą wykonała Pani Ania widzę że kocha to co robi :)
Polecam z całego serca!

Dużo zawdzięczam Pani dr dobry specjalista i przede wszystkim dobry człowiek, przyjaźnie odnosi się do pacjenta. Dziękować Bogu, że są tacy ludzie.

Już dawno nie spotkałam tak uprzejmej Pani Dr.! Jest przede wszystkim kompetentna. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Lekarz z powołania naprawdę godny polecenia.