lek. stom. Anna Drozd

Ortodonta

Bardzo polecam Panią Doktor, jest bardzo miła, kompetentna i ogólnie bardzo w porządku, z resztą tak samo jak i jej asystentki, atmosfera w gabinecie jest bardzo luźna aż chce się nam wejśc. Nigdy nie miałam problemu z przełożeniem wizyty, w wakacje jak musiałam wyjechać za granice to również nie robiła problemów kazała tylko uważać na aparat. Aparat założony bardzo solidnie, nosiłam go przez ponad dwa lata, bardzo go lubiłam i w niczym nie przeszkadzał, jadłam co chciałam, twarde, ciągnące... NIGDY NIC MI SIĘ NIE ODKLEIŁO! aż bałam się dnia w którym mi go ściągnie bo myślałam że to będzie masakra bo tak mocno przymocowany... Ale Pani Doktor rozprawiła się z nim w kilka chwil i nic nie bolało, dziwne tylko wrażenie przy odrywaniu zamków ;) Wszystko ładnie pięknie, zęby idealnie wyprostowane, powiedziałabym że są nawet za proste ;) Trochę mi nawet brakuje tego aparatu... ;/ Tak że polecam wszystkim ten gabinet i Panią Doktor bo proste zęby są warte każdych pieniędzy a jak prostować to tylko w solidnym gabinecie! Czyli u Pani Dr. Drozd ;)

Bardzo długo szukałam takiego lekarza. Pani doktor jest przesympatyczną osobą i do tego świetnym specjalistą. Wszystko z czym się do niej zwróciłam zostało wykonane w 100%.

polecam serdecznie pania doktor. żałuje, że tak pozno trafilem do gabinetu. moglbym uniknac placenia za wizyty, ktore nic nie pomagały. uratowała mi kilka zębów a do tego jest bardzo sympatyczna

Zadowolony ! Jak najbardziej polecam ten gabinet. Nie mogłem trafić do lepszego lekarza. Pełen profesjonalizm pani doktor i całego zespołu. Wspaniała atmosfera. Jestem szczęśliwy bo mam piękne wyprostowane zęby. Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki.

Zadowolony !

Wspaniały lekarz specjalista. 100% profesjonalizmu. Polecam wszystkim! Dzięki Pani doktor mam piękny uśmiech;))))

Wspaniała specjalistka .....................................................................................

Pani doktor udało się wyprostować moje zęby. Rzeczowa fachowa obsługa i niezwykle miła atmosfera. Szczerze polecam.

Kurcze po przeczytaniu niektórych opini jestem lekko wystraszona.. Noszę aparat od ponad roku na początku leczenia pani doktor powiedziała, że będę go nosiła 1,5 roku nie dłużej ale martwię się że może się to wydłużyć po tym co przeczytałam a też już mam wyznaczona datę ślubu i nie chciałabym go przekładać z powodu aparatu. Jak do tej pory jestem zadowolona z rezultatów leczenia zęby wyprostowały się błyskawicznie ale wiem że muszę go nosić żeby to wszystko się ustabilizowało. Ogólnie jestem zadowolona z wizyt i leczenia jedyne co jest denerwujące to chyba tylko te kolejki. Mam nadzieje że ponosze ten aparat tak jak było to ustalone na początku leczenia tylko o to się modlę żeby mieć wymarzony uśmiech na mój wymarzony ślub.

Byłem pacjentem Pani dr Drozd 3 lata temu. Jestem zadowolony z rezultatów leczenia. Nie mogę zgodzić się z przedmówcami. Za piękny wygląd trzeba zapłacić i niestety ta branża jest kosztowna. Niemniej jednak przed podjęciem decyzji o założeniu aparatu byłem poinformowany o wszystkich kosztach jakie poniosę: koszt pierwszej wizyty, cena samego aparatu i cena każdej wizyty. Nie mam w związku z tym żadnych zażaleń. Jedyne, co jest prawdą to kolejki. Jednak uważam to za oznakę fachowości Pani doktor. Ilość pacjentów mówi sama za siebie. Pozdrawiam.

Pani doktor godna polecenia. Leczyla mnie od 2006r. Do 2009r. mialam kazdy zab w inna strone ;) Dzisiaj wszystkie sa rowne.

Dzisiaj wszystkie sa rowne.