dr Anna Dudek

Nie polecam !!!!! Po kilku prywatnych wizytach u Pani doktor odnoszę wrażenie,że zależy jej tylko na zarabianiu pieniędzy.Źle postawione diagnozy,leczenie syropami,dziecko choruje po trzy tygodnie i nie potrafi go doleczyć.Stwierdzila zapalenie nie tego ucha które faktycznie było chore,nie rozpoznała anginy ropnej ani zapalenia dziąseł , nawet nie rozpoznała drgawek u dziecka z bardzo wysoką gorączką,cały czas twierdziła że na jej termometr nie pokazuje gorączki pomimo,że mały był bardzo rozpalony,jak dziecko zaczęło sinieć i lecieć przez ręce nie wiedziała co robić, dopiero babcia dziecka kazała jej dzwonić na pogotowie.,po przyjeździe pogotowia okazało się, że dziecko ma prawie 40 stopni gorączki. Lekarz pouczył Panią doktor aby w końcu sobie kupiła porządny termometr. Gdyby nie pogotowie nie przyjechało to mogło by już mojego wnuka nie być na świecie.

moje dzieci skończyły 18 lat i niestety nie mogą już korzystać z porad p. Dudek. Wyróżniłbym szczególnie za dokładność w badaniu. Największa i w zasadzie jedyna "wada" pani doktor, to długie oczekiwanie w kolejce wynikające z czasu poświęconemu każdemu dziecku w gabinecie. - przychodnia na NFZ.

Moja 3,5 letnia córeczka jest praktycznie od dnia narodzin :) Pacjentką Pani dr Anny Dudek. Chciałem się podzielić z Państwem moją opinią. Pani doktor (bo tak będę tytułował) jest Bardzo ale to bardzo dobrym lekarzem Pediatrą, już od pierwszego spotkania w gabinecie na ul. Szwedzkiej wiedzieliśmy że mamy do czynienia z prawdziwym fachowcem. Jest to doktor pediatra z powołania zawsze rzetelnie i dokładnie podchodziła do naszej córeczki która dzięki Pani Dudek bardzo polubiła wizyty u lekarza. Ale co najważniejsze Pani doktor zawsze stawiała trafne diagnozy. Dzięki zaleceniom Pani Dudek nasza Zuzanna po podaniu szczepionki odpornościowej w obecnym sezonie praktycznie przestała chorować, i dzięki temu wizyty nie były tak częste jak to miało miejsce jeszcze w żłobku - czyli kilka razy w miesiącu. My jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Annie Dudek za wszystko co dla nas zrobiła w Przychodni na ul. Szwedzkiej. Niestety Pani Doktor już tam nie pracuję a ponieważ nasza Zuzanna nie wyobraża sobie wizyt u innego lekarza pójdziemy za Panią doktor do Podstawowej Opieki Zdrowotnej przy Szpitalu na ul. Strzeleckiej 2A w Krakowie. Jeszcze raz dziękujemy i na pewno do zobaczenia w nowym miejscu.

DWA OBLICZ.JAK DŁUGO NIE JESTEŚ W PRYWATNYM GABINECIE ZA ODPOWIEDNIA KASĘ TO JEST NIEUPRZEJMA STAWIA FOCHY.W PRYWATNYM GABINECIE MILUTKA I SYMPATYCZNY .NIE POLECAM !!!!

Mogła by być bardziej milsza i tłumaczyć do słownie wszystko

Mogła by być bardziej milsza i tłumaczyć do słownie wszystko

ostatnio nie chciała nasz przyjąć jak syn gorączkował

ostatnio nie chciała nasz przyjąć jak syn gorączkował

Pani doktór jej bardzo uprzejma i zdecydowanie chce pomagać każdemu pacjentowi i zawsze przyjmie dodatkową osobę po za listy zarejestrowanych.

Pani Doktor jest z pewnością miła dla swoich prywatnych pacjentów co słychać kiedy odbiera telefony i rozmawia z tymi ludźmi, w przychodni zdecydowanie odradzam! Kulturę i kompetencje zostawia za drzwiami. Przykre

Miła, kompetentna osoba, potrafi znaleźć kontakt również z niepełnosprawnym dzieckiem

Zawsze się stara zbadać bardzo dokładnie każde dziecko. Nigdy nie miałem odczucia, że zostałem zbyty, czy też załatwiony "po łebkach". Chciałoby się by wszyscy lekarze tak podchodzili do swoich pacjentów.