lekarz Anna Erbel

1,6
1,7
1,4

Mimo późnej pory na dyżurze bardzo miła i zaanagażowana, tego już nie uświadczyczysz w NFZ. Diagnoza i lek trafiony. Polecam

Bylam z dzieckiem w nocy u Pani doktor, dziecko mialo dusznosci I strasznie charczalo. Pani doktor z mina “ po cos tu przyszla “ przyjela nas i stwierdzila ze to tylko wirus i jest wszystko ok, nad ranem bylo jeszcze gorzej, pojechalismy jeszcze raz to stwierdzila ze przeciez jest osluchowo czysta i co ja wiecej chce. Okazalo sie ze dziecko wymagalo natychmiastowego skierowania na oddzial a Pani doktor nawet nie uslyszala zadnych zmian co bylo slychac nawet bez przykladania stetoskopu, a dusznosci zbagatelizowala. Nie polecam , omijac szerokim łukiem.

Wizyta na którą szkoda czasu w mojej opinii. Pani dr obrażona, że raczyłam przyjść, a pierwsze pytanie brzmiało dlaczego nie poszłam do lekarza rodzinnego? To jest skandal, by za pieniądze ubezpieczonych , lekarz w ten sposób pracował. nawet nie osłuchała mnie Pani dr, twierdząc, ze nic oprócz wirusa mi nie jest, a moje samopoczucie było fatalne. Zapisano mi leki, na które mam uczulenie, gdyż nikt mnie o to nie zapytał. Czułam się jak intruz.więcej nie skorzystam z porady tej Pani.

To jest porażka. Interpretacja objawów na podstawie zasłyszenia o takiej chorobie ? Pomylenie anginy z bostonką, gdzie nie ma wysypki i innych towarzyszacych objawów? Na szczęście dzisiaj byliśmy z ośrodku POZ i Pani Dr. Nykiel potwierdziła to co zauwazyła matka dziecka. Omijać szerokim łukiem

Omijać szerokim łukiem

Mieliśmy nieszczęście trafić na tą panią podczas jej dyżuru na wieczorynce w Kępnie. Nie dość że generalnie dyżur zaczyna się od 18 to od razu zostaliśmy poinformowani że pani doktor przyjmuje od 19. Kręciła się od 19 przyjmować zaczęła o 20. Podejście w stylu po coś tu przyszedł d... zawracać. Oczywiście dziecku nic nie jest proszę się udać do lekarza rodzinnego. Myślę że dyrektor szpitala powinien się zastanowić czy warto komuś takiemu płacić za dyżur. Takie diagnozy to ja bez szkoły medycznej mogę wystawić. Oczywiście po wizycie u innego lekarza antybiotyk bo jest zapalenie oskrzeli.

Pani doktor zachowuje się jakby była z kosmosu . Po rzekomym zbadaniu małego dziecka stwierdza że Ona nic nie widzi i każe udać się do lekarza rodzinnego. Po wyjściu od niej umawiam wizytę prywatna u innego lekarza który stwierdza angine ropna z czopami na migdalach. Jakoś Pani doktor tego nie widziała porażka jak ktoś tak nie kompetentny może badać ludzi !!!!!!!!

Ta lekarka to porażka nie zna się na niczym drugi raz byłam zmuszona udać się na izbe przyjęć i niestety za drugim razem jak już ją zobaczyłam skoczyło mi ciśnienie gdyż za pierwszym razem musiałam w poniedziałek kolejny raz udać się do lekarza rodzinnego z 40 stopniową gorączką, pani lekarz próbowała wmówić że nie jestem chora i przyjmować witaminki stanowczo odradzam....

Zdecydowanie odradzam wizyty u pani doktor. Uważam, że jest osobą niekompetentną, która stanowczo nie nadaje się na lekarza. Nieuprzejma, znudzona, jakby w ogóle nie zależało jej na zdrowiu pacjenta. Miałam 38°C i zapalenie krtani, podczas gdy pani doktor uznała, że w ogóle nie jestem chora i zaleciła zażywanie witamin.

Lekarz porażka. Jest na pogotowiu jakby za karę, badanie po prostu żal. Nie wiem dlaczego taki człowiek w ogóle ma prawo leczyć i zapisywać lekarstwa pacjentom!

Szału nie ma. Pani doktor przyjmuje z niechęcią, znudzona, jakby za karę, nie wiem czy zna się na tym co robi, pytam się o coś, odpowiada jakby nie wiedziała o czym mówi.