lekarz Anna Florkiewicz

Alergolog

Jeżdżę do pani doktor od 98 roku i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Leczymy się całą rodziną. Wizyta zawsze jest na najwyzszym poziomie a pacjentowi poswieca sie czasu tyle ile wymaga. Polecam serdecznie.

Okropna kobieta, nie powinna być lekarzem. Arogancka, niemiła jednym słowem okropna! Nie polecam wizyty u Tej Pani.

Nie polecam wizyty u Tej Pani.

Witam. Pierwszy raz byłam dziś u Pani doktor z córką (4 latka). Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Co prawda wizyta trwała ok 50 minut, ale na prawdę Pani doktor jest godna polecenia.

Pani doktor jak dla mnie niezwykle uprzejma, rzeczowa, konkretna i w moim przekonaniu posiadająca kompetencje wynikające z doświadczenia. Poprawna diagnoza i trafny dobór leków uspokoił u mnie m.in. napadowy kaszel oraz poprawiły się pierwsze oznaki lepszych wyników spirometrii. Ze swojej strony mogę polecić tego lekarza.

Po 6 wizytach brak efektów przepisaną szczepionkę za 600 zł mogę w wrzucić do kosza. Szkoda czasu , pieniędzy a przede wszystkim zdrowia dziecka. Omijacie z daleka.

Szkoda czasu , pieniędzy a przede wszystkim zdrowia dziecka. Omijacie z daleka.

Dobry alergolog, dobrze zorientowany, ma wiedze, orientuje się w nowościach farmakologicznych, ma podejście do dzieciaków. Na oddziałach specjalistycznych w szpitalach uczelni medycznych inni lekarze zgadzają się z jej zaleceniami. Jedyna uwaga, rozpiska jest nie do końca zrozumiała dla pacjentów , przydałoby się wprowadzić jakiś system , na 1 kartce, nie wiele rozproszonych uwag na różnych kartkach , jakoś to usystemazować, chociażby zrobić sobie wzór pisemny zaleceń dla pacjetów ..., warto by wskazania były czytelne , zrozumiałe dla pacjentów

Pani Anna jest lekarzem jak najbardziej w porządku zawsze obowiązkowo przy każdej wizycie jest wykonywane badanie spirometryczne, jest uprzejma i miła wszystko dokładnie wytłumaczy i napisze co i jak brać. Ale pani Anno może czas zmienić te panie z rejestracji bo czasami pacjentów bardzo denerwują robią co im się podoba wiadomo dzieci mają pierwszeństwo ale inni dlaczego wchodzą bez kolejki?. Są młode miłe dziewczyny z wykształceniem medycznym które poszukują pracy ???.

Pani Anna jest lekarzem jak najbardziej w porządku zawsze
Ale pani Anno może czas zmienić te panie z rejestracji bo czasami

Panie w recepcji bardzo niesympatyczne, juz przy rejstracji zamiast udzielac informacji zbywaja pacjentow. Bardzo mi sie nie podobal sposob w jaki pani recepcjonistka ze mna rozmawiala. Nie udzielila mi nawet informacji ile kosztuje wizyta tylko burknela ze nie bedzie mi wyliczala cen testoow bo nie wie i czy mnie zapisac! Ja zrezygnowalam dobrych alergologow jest wielu:)

Wczoraj miałam okazję po raz pierwszy odwiedzić gabinet pani Florkiewicz,ale już od początku nie spodobało mi się to ,że na godzinę 18-tą umówione były 3 osoby , ja z córką jako trzecia,brak szacunku dla pacjenta,bo mogłam przecież później przyjechać.Pani ,która robiła testy i spirometrię moimi zdaniem dziwnie się zachowuje, nie wykonuje swoich obowiązków należycie, podpięła spirometrię 12-sto latka do karty mojej 17-sto letniej córki, poza tym kobiecie ,która była przede mną mówiła dokładnie to samo odnośnie promocji od pani doktor dotyczącej obniżenia kosztów wizyty ,ale nikt mnie dokładnie nie poinformował ile kosztują testy w normalnej cenie a ile niby w "promocji"-ja za córkę zapłaciłam 250zł(w tym 100zł wizyta)natomiast pani z dwójką dzieci gdzie jedno miało testy zapłaciła 280zł i czegoś tu nie rozumie.Pani doktor miła,ale bardzo mało czytelnie wypowiadała informacje odnośnie choroby, chaotycznie rozpisała nam coś na kartkach , nawet córka mnie potem spytała czy wszystko było dla mnie jasne.Jeszcze nie podjęłam leczenia więc trudno mi określić prawidłowy dobór leków.

Traktuje ludzi jak gorszy gatunek. Zamiast przyjmować pacjentów, to pije sobie kawkę i je czekoladki w trakcie wizyt.Odnosi się z usmiechem ironicznie. Odradzam !!!!