dr n. med. Anna Franczuk

3,3
3,4
3,5
3,2

Pani doktor bardzo miła. Przy pierwszej wizycie podeszła i popatrzyła . Pani przepisała leki.Nie pomogło NIC! Przy następnej wizycie ze łzami w oczach prosiłam panią doktor o zmianę leków.Pani niemalże wyśmiała moje problemy stwierdziła że taki problem to nie problem i że wyolbrzymiam. Po leczeniu u p doktor mój trądzik jest jeszcze większy niż był a moja buzia to dramat. Patrzę w lustro i płaczę.

Zupełnie dziwię się komentarzowi poniżej. Przychodzę z moimi skomplikowanymi problemami skórnymi do Pani Doktor (inni lekarze nie potrafili mi pomóc) i jestem zachwycona efektami leczenia oraz podejściem Pani Doktor do pacjenta (zawsze poświęca dużo czasu, dokładnie tłumaczy)! Doskonały lekarz i przemiła osoba.

Jest niekompetentnym lekarzem nie potrafiła zdiagnozować choroby wystawiła złe leki nie potrafi wytłumaczyć choroby co prawda poświęciła mi jedną godzinę ale diagnoza była beznadziejna jest uprzejma ale nie jest godna polecenia wzięła dużo pieniędzy właściwie za nic. Musiałam szukać innego lekarze zdecydowanie nie polecam!

Do Pani doktor chodzę już od kilku lat. Jest bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu pacjentowi i posiada dużą wiedzę. Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor.

Pani Doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. U Pani Doktor leczę się od lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam

Bardzo profesjonalne podejście do problemu. Spora wiedza i umiejętność wykorzystania jej w praktyce. Poświęca dużo uwagi pacjentowi, a co najważniejsze bardzo dobrze diagnozuje i dobiera leki.Bardzo życzliwa, niezarozumiała (co niestety zdarza się coraz częściej lekarzom). Jestem bardzo zadowolona i polecam

bardzo dobry lekarz , kompetentny,mily ma bardzo dużą wiedzę na temat dermatologii polecam

Witam serdecznie. Szukam od długiego czasu dobrego lekarza. Mam dziury po trądziku a moja twarz wygląda jak sitko. Czy myslicie, że Pani dr mi pomoże? Wczesniej byłam u innej dr, wyciągnęła ode mnie duzo pieniędzy a efektów nie widać.Dziękuję za odp i pozdrawiam.

Dobra lekarka, zna się na rzeczy. Miałam powazny problem z popękaną skórą i mnie wyleczyła. Teraz mam piękną skórę bez ran. Polecam serdecznie

Byłam u Pani doktor ze swoim dzieckiem. Zdecydowanie nie polecam. Zbyt mało czasu nam Pani doktor poświęciła i w ogóle nic nie wytłumaczyła tylko wypisała recepte.