Nawiązanie ciepłego kontaktu z małym pacjentem to połowa sukcesu. Pani doktor świetnie to potrafi. Doświadczony lekarz , bezbłędna diagnoza. Specjalista godny polecenia.

Pani Doktor to świetny specjalista. Bardzo wnikliwie bada, trafna diagnoza. Z pewnością ponownie skorzystam z jej usług.

Pani Doktor świetnie zajęła się mną przed operacją przegrody nosowej, wyleczyła nawracające zapalenia zatok. Polecam!

Pani Doktor bardzo dobrze się mną zajęła. Miły kontakt, profesjonalna. Dobre podejście do pacjenta.

Jestem bardzo zadowolony z możliwości leczenia moich pociech u pani doktor. Jest osobą kompetentną, uprzejmą. Zawsze tłumaczy zagadnienia, które są mi nieznane, zaspokajając w ten sposób moją ojcowską troskę i ciekawość.

Polecam Pania Doktor,leczyłam dziecko u wielu innych laryngologów,ale tylko jej pomoc była skuteczna.Jest cierpliwą i uśmiechniętą osobą,ma podejście do dzieci. Serdecznie polecam!!!

Serdecznie polecam!!!

Osobiście polecam Panią Doktor. Zostałam przyjeta z dzieckiem pomimo braku miejsc na NFZ , bardzo miła i sympatyczna. Pomogła dziecku i mojej rodzinie.Polecam !!

Osobiście polecam Panią Doktor.

A ja uważam ,ze jest bardzo dobrym specjalistą szczególnie w trudnych sytuacjach. Najłatwiej napisać coś złego . Polecam szczerze Panią Doktor.

Najłatwiej napisać coś złego .
Polecam szczerze Panią Doktor.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog dziecięcy Tarnów"?

Mieczysław Nowakowski

Laryngolog dziecięcy