lekarz Anna Gebuza

Wizyta u Pani doktor przebiegła bardzo miło, rzeczowo i profesjonalnie. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Takie wizyty to czysta przyjemność

Bardzo dobry lekarz. Trafilem do niej z odklejoną siatkówką - szybka diagnoza, duzo porad. Po operacji wrocilem na kontrole i chodze co 3 miesiace. Jeden z nielicznych lekarzy ktory pamieta pacjenta. Jeden z nielicznych lekarzy ktory dostrzega moje lekkie naderwania siatkowki (czesto ciezko to zauwazyc). POLECAM!!!

POLECAM!!!

Popieram przedmowce(tego z dluzsza wypowiedzia)

Popieram przedmowce(tego z dluzsza wypowiedzia)

Polecam - super doktor, bardzo dobrze zajmuje się pacjentem

Polecam - super doktor, bardzo dobrze zajmuje się pacjentem

Po przeczytaniu powyższych komentarzy mam nieodparte wrażenie, że we Wrocławiu przyjmują dwie okulistki o tym samym nazwisku. Jestem bardzo zdziwiona negatywnymi komentarzami nt. Pani doktor, dlatego też zdecydowałam się wyrazić swoją opinię. Miałam infekcję oka, nagły przypadek i Pani doktor bez żadnego problemu przyjęła mnie mimo braku umówionej wizyty. Dokładnie mnie przebadała, wszystko szczegółowo wyjaśniła i zaproponowała dwa sposoby leczenia ze względu na uciążliwość stosowania maści ocznej. Ponad to otrzymałam nr komórki w razie gdyby nadal działo się coś niepokojącego. Naprawdę przemiła i spokojna osoba. Dodam jeszcze, że na wizycie byłam z maleńkim dzieckiem w wózku, co również Pani doktor absolutnie nie przeszkadzało. Naprawdę polecam i mam nadzieję, że nie pomyliłam się w ocenie.

Zastanawiałem się czy pisać tę opinię - ale napiszę; po przeczytaniu komentarzy widzę ,że na takich forach piszą w większości niezadowoleni, mało jest opinii pozytywnych - a wiem, że się Pani Doktor należą, jestem jej pacjentem o kilku lat. W związku z powyższym cała ocena tego jak i innych lekarzy jest niewiarygodna Dla mnie: -rzeczowa, kompetentna -duża wiedza - mam porównanie -poświęca nieco mało czasu na rozmowę(co mnie nie dziwi - przed drzwiami tłum emerytów)

Zastanawiałem się czy pisać tę opinię - ale napiszę;
Dla mnie:
-rzeczowa, kompetentna
-duża wiedza - mam porównanie

niby mila a odpychajaca. liczylam na p. ale sie zawidlam.lepiej poszukac innego lekarza.

Kolejna lekarka z cyklu: to pacjent jest dla mnie, nie ja dla pacjenta. Przyszłam z problemem dotyczącym zmętnienia ciała szklistego oka, po czym dowiedziałam się że mam się umówić na dwie wizyty naraz, żeby Pani doktor zdiagnozowała mi chorobę, którą zdiagnozował wcześniej już inny lekarz krócej i bez zakraplania oka. Na pocieszenie Pani doktor próbowała skłonić mnie do badania wady wzroku, o co nie prosiłam.

Wszystko było ok. Pani dr miła. fgfdffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Naprawde nie wiem skad wziely sie pozytywne opinie osob, ktore odbyly wizyte u Pani Doktor. Jesli chodzi o moj problem, byl on banalny, tj potrzeba okularow przy pracy przed komputerem, stad nie moge wypowiedziec sie na temat prowadzenia specyficznej choroby przez Pania Doktor. Nie mniej jednak, bazujac na pierwszej (i z pewnoscia ostatniej) wizycie u Pani Doktor stwierdzam, iz jest to nie mila, gburowata osoba, ktorej ewidentnie brakuje prawidlowego podejscia do pacjenta. Dodam jeszcze iz byla to wizyta prywatna w centrum Medicover. Pozdrawiam wszystkich milych i kompetentnych lekarzy.

Pozdrawiam wszystkich milych i kompetentnych lekarzy.