lekarz Anna Głogowska

1,6
1,8
1,9
1,8

Pani doktor w ogóle pomyliła się z powołaniem podważając opinie specjalistów. Taki lekarz nie powinien mieć prawa do zawodu.

Nie polecam! Zero profesjonalizmu i brak kompetencji. Według niej moja 11 miesięczna córka ponownie przechodziła trzydniówkę. Nie zaufałam jej diagnozie i udałam się do innego lekarza który skierował moje dziecko do szpitala ponieważ od razu poznał że to ostra pokrzywka a nie jak twierdziła p. Głogowska trzydniówka. Uważam że ta pani ma braki w wykształceniu ponieważ jak można jako pediatria nie rozpoznać u dziecka pokrzywki.

Zero podejścia do pacjenta, wchodząc do gabinetu z uprzejmym zapytaniem czy mogę liczyć na to, że dziś przyjmie mnie prywatnie(sprawa ot prosta czy ma sens, abym czekała w kolejce), zaczęła cmokać , syczeć, z wyraźną irytacją i wyniosłością udzieliła odpowiedzi. Mamy XXI wiek, to Pani Głogowska świadczy usługi DLA pacjentów, a nie pacjenci dla niej.Zero profesjonalnego podejścia.Podziękowałam tej Pani z marszu, dobrze że jest alternatywa.

bardzo dobry lekarz zawsze mila uprzejma stawia dobre diagnozy leczylam u niej dzieci a teraz lecza sie wnuki nigdy nie zawiodla

Wybór tej pani doktor na pediatrę dla mojego dziecka to najgorsza rzecz jaką w życiu zrobiłam.Tak leczyła moje 2 miesięczne dziecko,że znalazło się w szpitalu z zapaleniem płuc!!!Chodziłam do niej dwa razy w tygodniu,bo tak strasznie dziecko kaszlało,katar,gorączka-co może być przyczyną zgonu u tak małej istoty-a co pani doktor na to: stwierdziła że jestem młoda,niedoświadczona,że panikuję i kazała mi kupić poradnik dla młodej mamy,gazetę "MAMO TO JA"-i się przygotowywać do wychowania dziecka a nie latać do przychodni z byle głupotą i zajmować miejsce innym pacjentom. w tym dniu,wieczorem dzwoniłam po ...

w tym dniu,wieczorem dzwoniłam po pogotowie bo stan dziecka tak się pogorszył,że nie wiedziałam co robić-okazało się zapalenie płuc.żeby było śmiesznie pierwsze słowa jakie padły w szpitalu brzmiały"gdzie pani była do tego czasu?dlaczego pani nie poszła do lekarza z tak chorym dzieckiem?".
Ręce mi opadły,i opowiedziałam o pani doktor.....

podpisuję się pod komentarzem nr 3, ponieważ ukazuję wszystko co mnie spotkało kożystając z usług tego lekarza, chcem ustosunkować sie do skali mojej oceny: za pkt.1 dostała 4 ponieważ trafiła z lekiem dla mojego dzieecka, pkt.2 jedyne 2pkt ponieważ lek, z ktorym trafiła znalazła w książce medycznej (acodin), pkt.3 miałam wrażenie, że muszę ją przepraszać za to ze po 22.00 musiała przyjąc mojgo syna, pełniąc dyżur na pogotowiu, pkt4, nie poświęciła czasu pacjętowi nie zbadała dziecka, pkt.5 z tego co mi powiedziała czyli dawkowanie leku mogłam to wyczytać z ulotki, ale ona wyczytała to pierwsza z książki,pkt.6 nie i zostawie to bez komentarza, pkt.7 jakie można mieć zaufanie do wybudzonej w środku nocy osoby, pkt.8 nigdy

Pani doktor nie poświęca swoim małym pacjentom odpowiedniej uwagi i jako rodzic nie mam do niej zaufania, dobrze więc że mamy wybór.

nie zgadzam sie z poprzednimi ocenami uwazam ze sa one krzywdzace.Pani doktor jest mila i jak najbardziej godna polecenia ,a dzieci ja bardzo lubia

szanowna pani doktor chyba minęła się z powołaniem, kompletnie brak jej podejścia do dzieci, wizyta trwa ok 5 min lub nawet mniej, nic nie wytłumaczy i człowiek ma poczucie że tylko się narzuca... zrezygnowałam z usług tej pani, nie polecam

nie polecam, pani nie godna zaufania. Nie zna się na rzeczy

nie polecam, pani nie godna zaufania. Nie zna się na rzeczy