lekarz Anna Głowinkowska

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu na bieżąco z postępem medycyny w przeciwieństwie do wielu tak zwanych lekarzy rodzinnych... Pozdrawiam D.

Moim zdaniem Pani Anna Głowinkowska jest nietuzinkową i wyjątkowo elokwentną specjalistką nie tylko w podejściu do małego pacjenta(opinia wnuczki Hani),ale również w postwieniu trafnej diagnozy. Najważniejszy jednak jest stały kontakt w przebiegu leczenia i za tą mozliwość szczególnie dziękujemy.

Dr Głowinkowska nazywam czarodziejka, nie z powodu trafnie stawianych diagnoz, ale z powodu tego że oczarowała moje dziecko. Uwielbia u niej wizyty. Często trafialiśmy do niej z powodu błędów innych lekarzy. Jej diagnoza nigdy nie zawiodła, a leczenie zawsze pomaga. Polecam wszystkim! A śmiesza mnie komentarze ze po 21 nie odbiera telefonu... Ludzie ona pracuje od samego rana! jeśli jest sytuacja nadzwyczajna zawsze jest szpital czynny 24h w którym lekarze też mają dyżury... zawsze ma kontakt z rodzicem. W sytuacjach nadzwyczajnych umawia sie na sms i sama oddzwania. Jest zbyt wiele rozhisteryzowanych matek które by jej żyć nie pozwoliły. Polecam!

Bardzo dobry lekarz badający i leczący dzieci kompleksowo W trudnych sytuacjach dzwoni lub prosi o telefon w sprawie pacjenta nawet w nocy. Zawsze po wizycie bierze pod uwagę sytuację materialną rodziny. Lekarz z prawdziwego powołania i wspaniałym sercu jakich mało.

Jak w każdym zawodzie zdarzają się sytuacje, w których są niezadowoleni ludzie. Uważam, że Pani Głowinkowska jest doskonałym lekarzem. Ja leczę córkę od 3 lat. Zawsze mogę zadzwonić, poradzić się, dopytać, a w wyjątkowych sytuacjach np.w święta czy niedzielę mogę nawet wysłać sms z pytaniem i zawszę dostaję odpowiedź. Jeśli wracam z dzieckiem z tą samą chorobą nie bierze opłaty za wizytę. A wizyta kontrolna- nigdy nic takiego nie proponuje bo i po co ciągać dziecko które dopiero co co wyzdrowiało do poczekalni gdzie fruwają wirusy- oczywiście jeśli nadal coś ...

Jak w każdym zawodzie zdarzają się sytuacje, w których są niezadowoleni ludzie.
Uważam, że Pani Głowinkowska jest doskonałym lekarzem. Ja leczę córkę od 3 lat. Zawsze mogę zadzwonić, poradzić się, dopytać, a w wyjątkowych sytuacjach np.w święta czy niedzielę mogę nawet wysłać sms z pytaniem i zawszę dostaję odpowiedź. Jeśli wracam z dzieckiem z tą samą chorobą nie bierze opłaty za wizytę. A wizyta kontrolna- nigdy nic takiego nie proponuje bo i po co ciągać dziecko które dopiero co co wyzdrowiało do poczekalni gdzie fruwają wirusy- oczywiście jeśli nadal coś się dzieje to tak jak pisałam dodatkowej opłaty nie bierze.

POLECAM GORĄCO

Porazka pod wzgledem cenowym, Za wypisanie samej opieki dla rodzica i wizycie 2 minutowej kasuje 80 zl ( wizyta bez dziecka ). Jesli bedziesz u niej 3 razy w miesiacu z ta sama choroba tez kasuje jak za zboze.

Pomimo,że jest racze uprzejma i miła nie nadaje się na lekarza!!! Dała naszemu synkowi za silny antybiotyk i mały trafił do szpitala na Intensywną..;nigdy jej tego nie wybaczymy!!! ledwo uratowali małego.....

Byłam pacjentka pani Głowinkowskiej moje dziecko czesto chorowało i wizyty były czeste za silne antybiotyki nie przyjmie jak juz jest po 21 materialistka nawet bieze pieniadze za wizyte kontrolna;szok teraz trudno o dobrego niedrogiego pediatre kazdy patrzy na kasse;;;;;

Pani doktor leczy bardzo dobrze, zraziła mnie tylko jedna sytuacja, gdy zadzwoniłam po 21 i wręcz błagałam żeby mnie przyjęła z dzieckiem które miało ponad 40 stopniową temperaturę, a ona odmówiła, tłumacząc że jest zmęczona i kładzie się już spać. Była przecież w domu i jeszcze pół godziny wcześniej przyjmowała pacjentów kiedy dzwoniłam!!! Więcej na wizytę się nie umówiłam, zmieniłam lekarza, który przyjmie mnie o każdej porze jeśli tylko jest w domu. Lekarz, a tym bardziej pediatra powinien być dla swoich małych pacjentów, a nie na odwrót!

Polecam wszystkim rodzicom, kompetentna, uprzejma, dobre podejście do pacjenta oraz rodziny !!! Zawsze wysłucha, zawsze można dzwonić w razie gdy dziecku nie przechodzi choroba,nie jest pazerna na pieniądze jak inny lekarze :) Anioł nie kobieta :) Szczerze polecam wszystkim!!! My już ponad 2 lata jesteśmy pacjentami Pani Dr Głowinkowskiej. Jeszcze raz polecam Anioł nie człowiek !!! Koszt wizyty to 50-60 zł

Anioł nie człowiek !!! Koszt wizyty to 50-60 zł