Anna Godula

Ortodonta

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pani Goduły. Kompetentna osoba i mega sympatyczna :) Doprowadziła do porządku „bałagan”, z którym borykałem się (niestety przez moje niedbalstwo) przez kilka dobrych lat… W końcu mogę cieszyć się pięknym uśmiechem, oczywiście dzięki pomocy Pani Doktor :D

Panią Doktor poleciła mi moja siostra. Poprawiała ona zgryz dwójce jej dzieci i jest mega zadowolona z wyników. Ja też dałam się namówić, pomimo dużych oporów i nie żałuję! W oczach widać jak ząbki pięknie się prostują! A Pani Doktor to równa babeczka – sympatyczna, uśmiechnięta i pełna energii. POLECAM !!!

Minie już prawie rok aparatu od zdjęcia aparatu i mogę wypowiedzieć się o Pani Doktor w samych superlatywach. Miałem bardzo dużą wadę zgryzu, co niestety nie wyglądało estetycznie... Teraz mogę się cieszyć pięknym uśmiechem. Co do samej Pani Ani - miła i sympatyczna kobieta to jedno, profesjonalne podejście to drugie, dlatego jak najbardziej polecam :)

POLECAMMMMM!!!! Przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta, a przede wszystkim kompetentna obosa. Aparat noszę już 1,5 roku, a ząbki są śliczne! Gdy pojawiał się jakiś problem lub gdy chciałam między wizytami wymienić gumki zawsze służyła pomocą :) Jeszcze raz polecam!!!!!

Moja opinia jest neutralna. Ogólnie z leczenia i efektu końcowego moich zebów jestem bardzo zadowolona. Jednak przyłączam się do opinii, że z tą panią nie można się normalnie skontaktować. Trzeba chyba dzwonić 5 dni z rzędu co godzinę, żeby uzyskać jakiś kontakt, co i tak nie jest pewne. Z tego co wiem pani Godula pracuje tylko w poniedziałki i wtorki i tylko w te dni ma włączony telefon. Jednak interesantów przyjmuje we wszystkie dni tygodnia więc czemu telefon jest wyłączony? Podpiszę się również pod tym, że zawsze opóźnienie... Nigdy nie weszłam zgodnie z umówioną godziną... 15 minut to nic... Ja zawsze czekałam po około 30 minut. Zawsze był ktoś kto nie był umówiony, wszedł tylko na chwilę i z chwili robiło się dobre 20 minut. Jednak pani Godula pojęcie o leczeniu zębów ma! W tej kwestii nie mogę powiedzieć złego słowa.
Płaciłam za wizytę różnie, ponieważ miałam dwa różne łuki. Jeden musiałam podkręcać co miesiąc drugi co dwa miesiące. Jeśli jeden łuk to płaciłam za wizytę 100 zł, jeśli dwa łuki to wizyta kosztowała mnie 150 zł. Dlatego podaję średni koszt za wizytę.

nie polecam, nie przedstawiono mi planu leczenia, na wizytach nie mowiono mi na jakim etapie jest leczenie.

Pani Godula jest bardzo sympatyczna, widzę efekty leczenia, niestety w portfelu też ;) ale ogólnie polecam

o Pani Annie Goduli mogę wypowiedziec się w samych superlatywach, w ciągu niespełna dwóch lat z "bałaganu" jaki miałam w buzi wyczarowała piękny, holywoodzki usmiech, nie naciągając i nie przedłużając w nieskończoność leczenia. Naprawdę polecam.