mgr Anna Golan

Seksuolog

Zdecydowanie polecam. Zaangażowany specjalista . Terapia u Pani Anny przyniosła efekty a ja widzę poprawę w swojej sytuacji.

to była moja pierwsza wizyta u seksuologa, odkldana od lat. Gdybym wiedzial, że to nic strasznego umowilbym sie dawno temu. Bardzo dokladna diagnoza i skuteczna pomoc. Pani Anna podpowiedziala mi nawet jakie powinienem zrobic badania wiec jeszcze rozwiazalem problemy zdrowotne, nie tylko seksualne.

Dyskrecja, takt i wiedza. Zawsze czulem sie wysluchany i wychodzilem z jakimis wnioskami. Co najwazniejsze problem zostal rozwiazany

jestem wdzieczny za pomoc, cierpliwosc do mnie i do mojej zony i za to ze udalo sie uratowac malzenstwo! dzis juz bym sie nie wstydzil, nie czekal latami tylko od razu poszedl do seksuologa

Dzieki Pani Annie tyle sie zmienilo, ze az trudno to opisac! nie tylko seks, ale styl zycia, moj wyglad. Uwierzylam w siebie. I to widać. Maz zartuje, ze to on najbardziej skorzystal na mojej terapii, chyba nawet nie mial nadziei, ze bedzie nam jeszcze tak dobrze ze soba. Dziekuje za pomoc!

Świetny specjalista, mimo młodego wieku widać pełen profesjonalizm i dobre przygotowanie do wykonywanego zawodu. Zdecydowanie bardziej polecam Panią Anię niż znanych warszawskich seksuologów, którym brakuje empatii oraz czasu dla pacjentów. Dziękuję za pomoc.

Rozwiazalismy z mezem problemy seksualne i wreszcie (po kilku latach staran!) jestem w ciąży, ludzie nie bojcie sie wizyty u seksuologa

Zdecydowanie polecam, profesjonalnie, dyskretnie!

Zdecydowanie polecam, profesjonalnie, dyskretnie!