dr n. med. Anna Gołba

Neurolog

Nie rozumiem tych negatywnych opinii o pani doktor ,chyba to konkurencja ,bo anonimy .Bardzo panią doktor przepraszam za tych nieudaczników co nawet nie umieją się podpisać .Nie ma lepszego lekarza niż pani Anna.

Trafiłam do Pani doktor przypadkiem wcześniej przeszłam 3 neurologów i dopiero p.dr Gołba potraktowała mnie jak pacjenta skrupulatnie przeprowadziła wywiad ,zaleciła MR i wszystko jasne a u poprzednich neurologów usłyszałam że jestem za ciężka drugi leczył mnie ciągle na zapalenie rwy kulszowej a ja ciągle cierpiałam. Polecam w 100 proc.

Dr Gołba najsuper! Doświadczona lekarka, pełna empatii, zrozumienia, troski, a przede wszystkim wiedzy. Prowadzi szczegółowy wywiad z pacjentem. Jest cierpliwa oraz wytrwała w postępowaniu. Warto udać się do niej oraz owocnie porozmawiać.

Dr Gołba najsuper!
Warto udać się do niej oraz owocnie porozmawiać.

dr Gołba to bardzo dobry specjalista, mający na celu dobro pacjenta. Miła w kontakcie, skuteczna w leczeniu, wzbudza zaufanie, jest dokładna i perfekcyjna w tym co robi. Polecam całym sercem tego lekarza.

Osoba nieprzyjemna w kontakcie. Niepunktualna. Złośliwa. Ustala swój własny system przyjmowania pacjentów (przychodząc na ustaloną wcześniej godzinę pacjent nie jest przyjęty - musi odczekać swoje, totalny bałagan ). Zdawkowe odpowiedzi na pytania pacjenta, brak kontynuacji leczenia, ogólnikowe zalecenia. Proponuję znaleźć innego neurologa.

Polecam każdemu pacjentowi Panią Doktor

Polecam każdemu pacjentowi Panią Doktor

Polecam każdemu pacjentowi Panią Doktor. -KOMPETENTNA, -RZECZOWA, -Odpowiednia osoba,na odpowiednim miejscu!

Polecam każdemu pacjentowi Panią Doktor.
-KOMPETENTNA,
-RZECZOWA,
-Odpowiednia osoba,na odpowiednim miejscu!

SUPER LEKARZ TRAKTUJE PACJĘTÓW BARDDZO DOBRZE POLECAM Z CZSTYM SUMIENIEM

SUPER LEKARZ TRAKTUJE PACJĘTÓW BARDDZO DOBRZE POLECAM Z CZSTYM SUMIENIEM

Ta Pani doktor ma chyba za duzo pracy. Szkoda bo w jej rekach lezy ludzkie zycie, jestem bardzo zawiedzina brakiem wyrozumialosci z Jej strony.

JEST TO WSPANIAŁA PANI NEUROLOG MOGŁA BYM POLECIC JA Z CZYSTYM SUMIENIEM ;)

JEST TO WSPANIAŁA PANI NEUROLOG MOGŁA BYM POLECIC JA Z CZYSTYM SUMIENIEM ;)